ŁĄCZNOŚĆ

  Nowy Fiat (500)RED Cabrio jest wyposażony w pełen zakres najnowszych technologii łączności, zarówno w samym samochodzie, jak i poza nim, włącznie z nową aplikacją mobilną. Aplikacja FIAT umożliwia zarządzanie Twoim samochodem miejskim o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Odkryj wszystkie funkcje.

  MY eCHARGE

  My eCharge pozwala użytkownikom nowego Fiata (500)RED Cabrio wejść w świat usług ułatwiających zarządzanie ładowaniem akumulatora. Dzięki aplikacji FIAT możesz bez problemu znaleźć stacje ładowania w pobliżu, uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ładowaniem i płatnościami lub śledzić historię ładowania akumulatora samochodu. Skorzystaj w domu ze swojej prywatnej ładowarki Wallbox i, dzięki zdalnemu zarządzaniu, wykorzystaj jej możliwości w najbardziej efektywny sposób.

  MY ASSISTANT

  Funkcja My Assistant zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym miejscu. Nowy Fiat (500)RED Cabrio jest w stanie wykonywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku nad lusterkiem wstecznym*, możesz też wezwać pomoc drogową z ekranu dotykowego lub przez aplikację FIAT.

  * Połączenie alarmowe nie jest dostępne z ekranu dotykowego pojazdu ani przez aplikację FIAT

  MY REMOTE

  Dzięki aplikacji My Remote możesz bezpośrednio ze swojego smartfona zlokalizować miejsce postoju Twojego nowego Fiata (500)RED Cabrio, ale to nie wszystko. Z poziomu aplikacji mobilnej możesz także blokować i odblokowywać drzwi pojazdu, zaplanować włączenie klimatyzacji, sprawdzać poziom naładowania akumulatora oraz zaplanować jego ładowanie. Co więcej, dzięki usłudze asystenta głosowego „At-Home Digital Assistant” możesz zdalnie komunikować się z Twoim nowym Fiatem 500.

  MY CAR

  Zastanawiasz się, co się dzieje pod maską? Nie martw się, dzięki funkcji My Car możesz uzyskać informacje o stanie swojego pojazdu w czasie rzeczywistym. Sprawdzisz ciśnienie w oponach, przebieg czy informacje o przeglądach. Wystarczy otworzyć aplikację FIAT lub sprawdzić bezpośrednio na wyświetlaczu systemu multimedialnego. Nowy Fiat (500)RED Cabrio nie ma przed Tobą żadnych tajemnic.

  MY NAVIGATION

  Dotarcie do celu nigdy nie było tak łatwe. Dzięki systemowi My Navigation możesz ustawić cel podróży bezpośrednio z aplikacji FIAT za pomocą jednego dotknięcia. Wyświetlacz Twojego nowego Fiata (500)RED Cabrio natychmiast wskaże drogę do miejsca docelowego informując Cię o natężeniu ruchu, warunkach pogodowych, fotoradarach i punktach ładowania w czasie rzeczywistym. Twoje mapy są aktualizowane na bieżąco, zdalnie, zapewniając bezproblemowe użytkowanie.

  MY ALERT

  Twój nowy Fiat (500)RED Cabrio ma oczy zawsze szeroko otwarte. Jeśli wystąpi jakiś problem z Twoim samochodem, natychmiast otrzymasz o tym powiadomienie push w aplikacji FIAT. W przypadku kradzieży auta, możesz natychmiast skontaktować się z operatorem w celu ustalenia położenia Twojego pojazdu i przekazania tych informacji policji. (opcja za dodatkową opłatą)

  (RED)YKOWANY ZESTAW POWITALNY

  Wybierając nowego Fiata (500)RED Cabrio, dokonujesz znaczącego wyboru.

  Ciesz się specjalnym zestawem powitalnym przy odbieraniu samochodu:

  •Dedykowany list powitalny
  •Specjalna obudowa kluczyka
  •Dedykowany dozownik*

  * Roztwory na bazie alkoholu nie mogą być przechowywane w tym dozowniku, gdy są używane wewnątrz samochodu. W każdym przypadku ponosisz pełną odpowiedzialność, kiedy korzystasz z roztworów na bazie alkoholu przechowywanych w tym dozowniku.

  500 IRIDE ESCOOTER

  Wybierając nowego Fiata (500)RED Cabrio, zyskasz możliwość zamówienia z samochodem hulajnogi elektrycznej 500 Iride, eScooter'a od Mopar®, inspirowanego kultowym designem Fiata 500.
  Idealne rozwiązanie dla zeroemisyjnej miejskiej mobilności:

  •Zwinny i łatwy w obsłudze
  •Ładowanie w 4,5 godziny, z zasięgiem do 30 km
  •Maksymalna prędkość 25 km/h*
  •10” koła z komorą powietrzną, amortyzator, szeroki podest i teleskopowa kierownica
  •Dedykowana aplikacja 500 Iride do monitorowania, udostępniania i ustawiania funkcjonalności prosto ze smartfona, kompatybilna z systemem iOS i Android

  * Maksymalna prędkość i korzystanie z eScooter'a mogą ulec zmianie w zależności od ograniczeń prędkości i przepisów ruchu drogowego obowiązujących w poszczególnych krajach. Zawsze przestrzegaj przepisów ruchu drogowego.