Skip to content Skip to navigation
  500 LA PRIMA

  NOWY FIAT 500

  (RED)

  ZMIEŃ WERSJĘ

  Wybierz kolor:

  Wybierz kolor:

  (RED)ESIGN TWOJEGO PROFILU

  (RED) i Fiat: wyjątkowe partnerstwo, które walczy z pandemią przy każdym zakupie pojazdu z rodziny (FIAT)ᴿᴱᴰ, tworząc najbardziej etyczną serię aut. (RED) to organizacja, która wspiera walkę z sytuacjami zagrożenia zdrowia, takimi jak AIDS i COVID: za każdym razem, gdy kupujesz produkt (RED), przekazujesz darowiznę dla Światowego Funduszu (Global Fund), który wspiera szereg działań: profilaktyki, leczenia, poradnictwa, testów, edukacji i usług opiekuńczych dla najbardziej potrzebujących społeczności. Właśnie dlatego z dumą dołączyliśmy do tego projektu i stworzyliśmy nowego Fiata (500)ᴿᴱᴰ: abyś mógł być jego częścią*.
  INFOTAINMENT

  STWORZONY BY DBAĆ O TWOJE ZDROWIE

  Nowy Fiat (500)RED oferuje (FIAT)RED Kit, który zapewnia czyste powietrze wewnątrz samochodu w trosce o Twoje zdrowie.

  NOWY DEZYNFEKUJĄCY SCHOWEK

  TWOJA OCHRONA PRZED ZARAZKAMI

  Nowy Fiat (500)RED jest wyposażony w nowy schowek z funkcją sterylizacji lampą UV-C. Aktywuje się go poprzez umieszczenie drobnych przedmiotów osobistych (takich jak smartfon, kluczyki i inne przedmioty codziennego użytku) w przednim schowku, zamknięcie go i wciśnięcie przycisku na konsoli centralnej. Cykl odkażania trwa 3 minuty, a jego zakończenie jest sygnalizowane niebieską lampką oraz sygnałem dźwiękowym*. Dezynfekujący schowek nie jest sprzętem elektronicznym do sterylizacji, służy utrzymaniu higieny powierzchni drobnych przedmiotów.

  *Uwaga: gdy schowek jest otwarty, nie można włączyć lampy UV-C. W celu poprawnego użytkowania należy zapoznać się z instrukcjami podanymi w LUM (instrukcja obsługi i serwisowania).

  Zdjęcie ma charakter poglądowy i nie przedstawia rzeczywistego działania funkcji. 

  CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

  *Fiat, Jeep i RAM przeznaczyły co najmniej 4 mln USD na Światowy Fundusz w latach 2021-2023, by wspomóc (RED) w walce z zagrożeniami zdrowia, takimi jak COVID i AIDS. Każdy zakupiony pojazd z rodziny (FIAT)RED wspiera te działania.

  Zdjęcia mają charakter poglądowy i orientacyjny, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Dostępne kolory mogą się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i mogą być dostępne tylko w pojazdach znajdujących się na stocku.

  (1) SEAQUAL® MARINE PLASTIC to zrównoważony, w pełni identyfikowalny surowiec z INICJATYWY SEAQUAL, który jest wytwarzany ze śmieci morskich. SEAQUAL® MARINE PLASTIC jest wykonany w 100% z plastiku pochodzącego z mórz. 23%* tkaniny foteli wykonano z WŁÓKIEN SEAQUAL® zawierających 10% MORSKIEGO PLASTIKU SEAQUAL®. *wartości procentowe odnoszą się do całego fotela