Skip to content Skip to navigation

  ŁĄCZNOŚĆ

  Nowy Fiat 500 Hatchback, Cabrio oraz 3+1 jest wyposażony w szereg najnowocześniejszych funkcji łączności, do wykorzystania wewnątrz samochodu jak i poza nim, w tym w dedykowaną aplikację mobilną. Aplikacja FIAT umożliwia zarządzanie nowym Fiatem 500 w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj wszystkie możliwości. Dla wszystkich pojazdów zamówionych po 30 stycznia* My Assistant będzie wliczony w usługi Connect Entry, których cena jest wliczona w cenę pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge staną się Pakietem Connect, który wymaga określonej subskrypcji Klienta. Pakiet Connect jest dostępny bez dodatkowych opłat przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia gwarancji. My Alert i  My Wi-Fi nie ulegną zmianie. 

  *dotyczy tylko nowo zamówionych samochodów, a nie pojazdów już dostępnych na stockach dealerskich. 

  MY ECHARGE 

  My eCharge pozwala użytkownikom nowego Fiata 500 wejść w świat usług ułatwiających zarządzanie ładowaniem akumulatora. Dzięki aplikacji FIAT możesz bez problemu znaleźć stacje ładowania znajdujące się w pobliżu Ciebie, uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ładowaniem i płatnościami lub śledzić historię ładowania akumulatora samochodu. Skorzystaj w domu ze swojej prywatnej ładowarki Wallbox i, dzięki zdalnemu zarządzaniu, wykorzystaj jej możliwości w najbardziej efektywny sposób.

  MY ASSISTANT

  Funkcja My Assistant zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym miejscu. Nowy Fiat 500 jest w stanie wykonywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku nad lusterkiem wstecznym*, można też skontaktować się z dedykowanym asystentem lub wezwać pomoc drogową z ekranu dotykowego lub przez aplikację FIAT.

  * Połączenie alarmowe nie jest dostępne z ekranu dotykowego pojazdu ani przez aplikację FIAT.

  MY REMOTE

  Dzięki systemowi My Remote możesz obsługiwać nowego Fiata 500 bezpośrednio ze swojego smartfona i sprawdzać, jak poprawić swoją jazdę. Za pomocą aplikacji mobilnej możesz poznać swój Eko Wynik i otrzymać wskazówki, jak najefektywniej wykorzystywać poziom naładowania akumulatora. Aplikacja My Remote umożliwia także blokowanie i odblokowywanie drzwi, sprawdzanie otwarcia okien, uruchamianie i wyłączanie silnika oraz sprawdzanie poziomu naładowania akumulatora. Ponadto można łatwo ustawić i zaprogramować klimatyzację przed wejściem do samochodu oraz zdalnie sterować ładowaniem pojazdu. Co więcej, dzięki usłudze głosowej „At-Home Digital Assistant” możesz zdalnie obsługiwać nowego Fiata 500 za pomocą głosu.

  MY CAR

  Zastanawiasz się, co się dzieje pod maską? Nie martw się, dzięki funkcji My Car możesz uzyskać w czasie rzeczywistym informacje o stanie swojego elektrycznego Fiata. Sprawdzisz ciśnienie w oponach, przebieg czy informacje o przeglądach. Wystarczy otworzyć aplikację FIAT lub sprawdzić bezpośrednio na wyświetlaczu systemu multimedialnego. Nowy Fiat 500 nie ma ma przed Tobą żadnych tajemnic.

  MY NAVIGATION

  Dotarcie do celu nigdy nie było tak łatwe. Dzięki systemowi My Navigation możesz przesłać cel podróży do samochodu bezpośrednio z aplikacji FIAT za pomocą jednego dotknięcia. Dzięki najnowszym rozwiązaniom w zakresie wyznaczania tras dla pojazdów elektrycznych możesz otrzymywać wskazówki i zalecenia dotyczące najlepszego sposobu dotarcia do celu oraz informacje o wszystkich stacjach ładowania znajdujących się po drodze. Wyświetlacz nowego Fiata 500 natychmiast wskaże drogę do miejsca docelowego informując Cię na żywo o natężeniu ruchu, warunkach pogodowych, fotoradarach i punktach ładowania oraz o dostępnym zasięgu pojazdu. Ponadto, zarówno na wyświetlaczu systemu multimedialnego, jak i w aplikacji mobilnej FIAT, będzie można zidentyfikować miejsca docelowe, do których można dotrzeć, wykorzystując pozostałą energię w akumulatorze.
  // Start script Treasure Data // End Script Treasure Data