Skip to content Skip to navigation

  WYJĄTKOWE WRAŻENIA Z JAZDY I DŹWIĘKU

  SYSTEM MULTIMEDIALNY

  System multimedialny Cinerama nowego Fiata 500 Hatchback, Cabrio i 3+1, z jasnym wyświetlaczem o przekątnej 10,25 cala, jest zawsze czytelny i wyraźny. Ciesz się ultraszybkim systemem Bluetooth, który łączy wszystkie smartfony z samochodem w mniej niż 5 sekund od otwarcia drzwi. Interfejs podobny do smartfona z konfigurowalnym układem ekranu sprawia, że system multimedialny jest łatwy w użyciu, a rozpoznawanie mowy umożliwia interakcję poprzez proste powiedzenie „Hej Fiat”. Niezrównane wrażenia dźwiękowe podczas każdej podróży zapewnia opcjonalny system. Ponadto dzięki technologii „over the air” będziesz mógł aktualizować swój system multimedialny i usługi połączone w dowolnym miejscu i w dowolnym momencie, bez wizyty w serwisie. Bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi dostępnymi wiadomościami!

  BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

  Nowy elektryczny Fiat 500 jest kompatybilny z Apple CarPlay. Podłącz swojego iPhone’a do 10,25-calowego wyświetlacza Uconnect™ i steruj bezprzewodowo systemem Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz bezpiecznie uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

  Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  CarPlay, iPhone and Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple inc.

  BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

  Nowy elektryczny Fiat 500 jest kompatybilny również z Android Auto™ i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi smartfonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 10,25-calowym wyświetlaczu systemu Uconnect™. Za pomocą ekranu dotykowego możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym.

  Google, Google Play, Android Auto są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google LLC.
  Aby korzystać z Android Auto na wyświetlaczu samochodowym, potrzebujesz systemu samochodowego zgodnego z Android Auto, telefonu z Androidem 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto. Aby korzystać z Android Auto Wireless, musisz mieć jeden z poniższych:
  • Dowolny smartfon z systemem Android 11.0 i siecią Wi-Fi 5 GHz. W Unii Europejskiej smartfony muszą spełniać dodatkowe wymogi regulacyjne, aby móc korzystać z sieci Wi-Fi 5 GHz w samochodzie.
  • Smartfon Google lub Samsung z systemem Android 10.0.
  • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + lub telefon Note 8 z systemem Android 9.0.

  Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.