ŁĄCZNOŚĆ

  Nowy model 500 Passion Hatchback jest wyposażony w szereg najnowocześniejszych funkcji łączności, do wykorzystania wewnątrz samochodu jak i poza nim, w tym zupełnie nową aplikację mobilną. Aplikacja FIAT umożliwia zarządzanie nową 500 Passion 3+1 w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj wszystkie jej funkcje.

  MY ECHARGE

  My eCharge pozwala użytkownikom nowego modelu 500 Passion Hatchback wejść w świat usług ułatwiających zarządzanie ładowaniem akumulatora.. Dzięki aplikacji FIAT możesz bez problemu znaleźć stacje ładowania znajdujące się w pobliżu Ciebie, uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ładowaniemi płatnościami lub śledzić historię ładowania akumulatora samochodu. Skorzystaj w domu ze swojej prywatnej ładowarki Wallbox i, dzięki zdalnemu zarządzaniu, wykorzystaj jej możliwości w najbardziej efektywny sposób.

  MY ASSISTANT

  Funkcja My Assistant zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym miejscu . Nowa 500 Passion Hatchback jest w stanie wykonywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku nad lusterkiem wstecznym*, może też wezwać pomoc drogową z ekranu dotykowego pojazdu lub przez aplikację FIAT.

  * Połączenie alarmowe nie jest dostępne z ekranu dotykowego pojazdu ani przez aplikację FIAT

  MY REMOTE

  Dzięki systemowi My Remote możesz bezpośrednio ze swojego smartfona zlokalizować miejsce postoju Twojej 500 Mid Hatchback, ale to nie wszystko. Z poziomu aplikacji mobilnej możesz także blokować i odblokowywać drzwi pojazdu, zaplanować włączenie klimatyzacji, sprawdzać poziom naładowania akumulatora oraz planować jego ładowanie. Co więcej, dzięki usłudze asystenta głosowego „At-Home Digital Assistant” możesz zdalnie komunikować się Twoim nowym Fiatem 500.

  MY CAR

  Zastanawiasz się, co się dzieje pod maską? Nie martw się, dzięki funkcji My Car możesz uzyskać w czasie rzeczywistym informacje o stanie swojego samochodu. Sprawdzisz ciśnienie w oponach, przebieg czy informacje o przeglądach. Wystarczy jedynie otworzyć aplikację FIAT lub sprawdzić bezpośrednio na wyświetlaczu systemu multimedialnego. Nowa 500 Passion Hatchback nie ma nic przed Tobą żadnych tajemnic.

  MY NAVIGATION

  Dotarcie do celu nigdy nie było tak łatwe. Dzięki systemowi My Navigation możesz określić cel podróży bezpośrednio z aplikacji FIAT za pomocą jednego dotknięcia. Wyświetlacz nowego Fiata 500 High 3+1 natychmiast wskaże drogę do miejsca docelowego informując Cię na żywo o natężeniu ruchu, warunkach pogodowych, fotoradarach i punktach ładowania. Twoje mapy są aktualizowane na bieżąco, zdalnie, zapewniając bezproblemowe użytkowanie.

  MY WI-FI

  Dzięki My WI-FI zawsze poczujesz się jak w domu.. Nowa 500 Mid Hatchback stanie się hotspotem Wi-Fi, do którego można podłączyć jednocześnie do 8 urządzeń. Dzięki bezpłatnemu okresowi próbnemu Ty i Twoi towarzysze podróży możecie surfować po Internecie, słuchać muzyki, komfortowo pracować, a także korzystać z asystenta głosowego Amazon, Alexy.

  *Ta usługa jest dostępna w języku włoskim. W innych językach (angielskim, francuskim, niemieckim I hiszpańskim) będzie dostępna na początku 2021 roku

  MY ALERT

  Twoja nowa 500 Mid Hatchback ma oczy zawsze szeroko otwarte. Jeśli wystąpi jakiś problem z Twoim samochodem, natychmiast otrzymasz o tym powiadomienie push w aplikacji FIAT. W przypadku kradzieży auta, możesz natychmiast skontaktować się z operatorem w celu ustalenia położenia Twojego pojazdu i przekazania tych informacji policji.*

  * My Alert jest usługą opcjonalną w nowej 500.

  Uconnect™-Services

  Uconnect-Services

  Zawsze będziesz w kontakcie z Twoim nowym Fiatem 500 dzięki Uconnect-Services
  To pakiet, który wspomaga bezpieczeństwo Twojego samochodu i pozwala na zdalne sterowanie częścią funkcji.