SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

  Całkowicie nowy system multimedialny Cinerama Infotainment Fiata 500 Passion Cabrio z jasnym wyświetlaczem o przekątnej 7” jest czytelny i przyjazny w użyciu. Ultraszybki Bluetooth w ciągu mniej niż 5 s. od otwarcia drzwi pojazdu jest w stanie połączyć z systemem wszystkie smartfony znajdujące się w samochodzie. Interfejs podobny do tego znanego ze smartfona, posiada całkowicie konfigurowalny układ ekranu. Sprawia to, że system multimedialny samochodu jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Możesz bezprzewodowo podłączyć swój smartfon i wyświetlać ulubione aplikacje na dużym ekranie. Nowy model 500 wyposażony został dodatkowo w bezprzewodową ładowarkę do telefonu.

  SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

  INFOTAINMENT

  Całkowicie nowy system multimedialny Cinerama Infotainment Fiata 500 Passion Cabrio z jasnym wyświetlaczem o przekątnej 7” jest czytelny i przyjazny w użyciu. Ultraszybki Bluetooth w ciągu mniej niż 5 s. od otwarcia drzwi pojazdu jest w stanie połączyć z systemem wszystkie smartfony znajdujące się w samochodzie. Interfejs podobny do tego znanego ze smartfona, posiada całkowicie konfigurowalny układ ekranu. Sprawia to, że system multimedialny samochodu jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Możesz bezprzewodowo podłączyć swój smartfon i wyświetlać ulubione aplikacje na dużym ekranie.

  Nowy model 500 wyposażony został dodatkowo w bezprzewodową ładowarkę do telefonu.

  BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

  Podłącz swojego iPhone’a do 7-calowego wyświetlacza Uconnect™i steruj bezprzewodowo urządzeniem Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz bezpiecznie uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  CarPlay, iPhone and Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple inc.

  ANDROID AUTO™

  Nowy Fiat 500 Passion Cabrio jest kompatybilny z Android Auto™ i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi telefonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, przyjazny interfejs wyświetla Twoje aplikacje na 7-calowym wyświetlaczu Uconnect™. Możesz zarządzać muzyką i kontaktami, a dzięki Google Maps możesz przeglądać mapy, sprawdzać warunki drogowe w czasie rzeczywistym bezpośrednio na ekranie dotykowym w sposób całkowicie bezpieczny.

  Google, Google Play, Android Auto są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google LLC.

  Aby korzystać z Android Auto na wyświetlaczu samochodowym, potrzebujesz systemu samochodowego zgodnego z Android Auto, telefonu z Androidem 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto.

  Aby korzystać z Android Auto Wireless, musisz mieć jeden z poniższych:
  • Dowolny smartfon z systemem Android 11.0 i siecią Wi-Fi 5 GHz. W Unii Europejskiej smartfony muszą spełniać dodatkowe wymogi regulacyjne, aby móc korzystać z sieci Wi-Fi 5 GHz w samochodzie.
  • Smartfon Google lub Samsung z systemem Android 10.0.
  • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + lub telefon Note 8 z systemem Android 9.0.

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.