Skip to content Skip to navigation

  WYJĄTKOWE WRAŻENIA Z JAZDY I DŹWIĘKU

  SYSTEM MULTIMEDIALNY

  System multimedialny Cinerama nowego Fiata 500 Hatchback, Cabrio i 3+1, z jasnym wyświetlaczem o przekątnej 10,25 cala, jest zawsze czytelny i wyraźny. Ciesz się ultraszybkim systemem Bluetooth, który łączy wszystkie smartfony z samochodem w mniej niż 5 sekund od otwarcia drzwi. Interfejs podobny do smartfona z konfigurowalnym układem ekranu sprawia, że system multimedialny jest łatwy w użyciu, a rozpoznawanie mowy umożliwia interakcję poprzez proste powiedzenie „Hej Fiat”. Niezrównane wrażenia dźwiękowe podczas każdej podróży zapewnia opcjonalny system JBL Premium Audio mastered by Bocelli. Ponadto dzięki technologii „over the air” będziesz mógł aktualizować swój system multimedialny i usługi połączone w dowolnym miejscu i w dowolnym momencie, bez wizyty w serwisie. Bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi dostępnymi wiadomościami!

  BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

  Nowy elektryczny Fiat 500 jest kompatybilny z Apple CarPlay. Podłącz swojego iPhone’a do 10,25-calowego wyświetlacza Uconnect™ i steruj bezprzewodowo systemem Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz bezpiecznie uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

  Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  CarPlay, iPhone and Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple inc.

  BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

  Nowy elektryczny Fiat 500 jest kompatybilny również z Android Auto™ i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi smartfonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 10,25-calowym wyświetlaczu systemu Uconnect™. Za pomocą ekranu dotykowego możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym.

  Google, Google Play, Android Auto są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google LLC.
  Aby korzystać z Android Auto na wyświetlaczu samochodowym, potrzebujesz systemu samochodowego zgodnego z Android Auto, telefonu z Androidem 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto. Aby korzystać z Android Auto Wireless, musisz mieć jeden z poniższych:
  • Dowolny smartfon z systemem Android 11.0 i siecią Wi-Fi 5 GHz. W Unii Europejskiej smartfony muszą spełniać dodatkowe wymogi regulacyjne, aby móc korzystać z sieci Wi-Fi 5 GHz w samochodzie.
  • Smartfon Google lub Samsung z systemem Android 10.0.
  • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + lub telefon Note 8 z systemem Android 9.0.

  Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  // Start script Treasure Data // End Script Treasure Data