SYSTEM MULTIMEDIALNY

  Nowy system multimedialny Cinerama Infotainment w nowym Fiacie 500 Passion 3+1 z jasnym 7-calowym ekranem dotykowym jest czytelny i przyjazny w użyciu. Ultraszybki Bluetooth w ciągu mniej niż 5 s od otwarcia drzwi pojazdu jest w stanie połączyć z systemem wszystkie smartfony znajdujące się w samochodzie. System multimedialny oferuje intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, którego wygląd kierowcy mogą spersonalizować wedle własnych preferencji. Możesz bezprzewodowo połączyć swojego smartfona i wyświetlać ulubione aplikacje na ekranie. Nowa 500 Passion 3+1 oferuje także bezprzewodową ładowarkę do smartfona, aby zawsze mógł być połączony i naładowany.

  BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

  Podłącz swojego iPhone’a do 7-calowego wyświetlacza systemu Uconnect™ i steruj bezprzewodowo funkcją Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz bezpiecznie uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami handlowymi Apple inc.

  BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

  Nowy Fiat 500 Passion 3+1 jest także kompatybilny z Android Auto™ i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi telefonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetla Twoje aplikacje na 7-calowym ekranie dotykowym systemu Uconnect™. Możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

  Google, Google Play, Android Auto i Waze są zastrzeżonymi znakami handlowymi Google LLC.

  Aby używać Android Auto poprzez ekran w samochodzie potrzebujesz pojazdu kompatybilnego z Android Auto, telefonu z systemem Android 5.0 lub nowszym oraz aplikację Android Auto.

  Aby używać Android Auto bezprzewodowo musisz mieć jedno z poniższych
  • Jakikolwiek smartfon z Androidem 11.0 i siecią Wi-Fi 5 GHz. W Unii Europejskiej smartfony muszą spełniać dodatkowe wymagania prawne, aby korzystać z sieci Wi-Fi 5GHz w samochodzie.
  • Smartfon Google lub Samsung z Androidem 10.0.
  • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + lub Note 8 z Androidem 9.0.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.