ŁĄCZNOŚĆ

  Nowy Fiat 500 «la Prima» 3+1 jest wyposażony w szereg najnowocześniejszych funkcji łączności, do wykorzystania wewnątrz samochodu jak i poza nim, w tym zupełnie nową aplikację mobilną. Aplikacja FIAT umożliwia zarządzanie nowym Fiatem 500 w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj wszystkie jego funkcje.

  MY ECHARGE

  My eCharge pozwala użytkownikom nowego Fiata 500 «la Prima» 3+1 wejść w świat usług ułatwiających zarządzanie ładowaniem akumulatora. Dzięki aplikacji FIAT możesz bez problemu znaleźć stacje ładowania znajdujące się w pobliżu Ciebie, uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ładowaniem i płatnościami lub śledzić historię ładowania akumulatora samochodu. Skorzystaj w domu ze swojej prywatnej ładowarki Wallbox i, dzięki zdalnemu zarządzaniu, wykorzystaj jej możliwości w najbardziej efektywny sposób.

  MY ASSISTANT

  Funkcja My Assistant zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym miejscu. Nowy Fiat 500 «la Prima» 3+1 jest w stanie wykonywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku nad lusterkiem wstecznym*, można też wezwać pomoc drogową z ekranu dotykowego lub przez aplikację FIAT.

  * Połączenie alarmowe nie jest dostępne z ekranu dotykowego pojazdu ani przez aplikację FIAT

  MY REMOTE

  Dzięki systemowi My Remote możesz bezpośrednio ze swojego smartfona zlokalizować miejsce postoju Twojego nowego Fiata 500 «la Prima» 3+1, ale to nie wszystko. Z poziomu aplikacji mobilnej możesz także blokować i odblokowywać drzwi pojazdu, zaplanować włączenie klimatyzacji, sprawdzać poziom naładowania akumulatora oraz planować jego ładowanie. Co więcej, dzięki usłudze asystenta głosowego „At-Home Digital Assistant” możesz zdalnie komunikować się z Twoim nowym Fiatem 500.

  MY CAR

  Zastanawiasz się, co się dzieje pod maską? Nie martw się, dzięki funkcji My Car możesz uzyskać w czasie rzeczywistym informacje o stanie swojego pojazdu. Sprawdzisz ciśnienie w oponach, przebieg czy informacje o przeglądach. Wystarczy otworzyć aplikację FIAT lub sprawdzić bezpośrednio na wyświetlaczu systemu multimedialnego. Nowy Fiat 500 «la Prima» 3+1 nie ma przed Tobą żadnych tajemnic.

  MY NAVIGATION

  Dotarcie do celu nigdy nie było tak łatwe. Dzięki systemowi My Navigation możesz ustawić cel podróży bezpośrednio z aplikacji FIAT za pomocą jednego dotknięcia. Wyświetlacz Twojego nowego Fiata 500 «la Prima» 3+1 natychmiast wskaże drogę do miejsca docelowego informując Cię na żywo o natężeniu ruchu, warunkach pogodowych, fotoradarach i punktach ładowania. Twoje mapy są aktualizowane na bieżąco, zdalnie, zapewniając bezproblemowe użytkowanie.

  MY WI-FI

  Dzięki funkcji My WI-FI zawsze poczujesz się jak w domu. Nowy Fiat 500 «la Prima» 3+1 stanie się hotspotem Wi-Fi, do którego można jednocześnie podłączyć do 8 urządzeń. Dzięki bezpłatnemu okresowi próbnemu Ty i Twoi towarzysze podróży możecie surfować po Internecie, słuchać muzyki, komfortowo pracować, a także korzystać z asystenta głosowego Amazon, Alexy*. (opcja za dodatkową opłatą)

  *Ta usługa jest dostępna w języku włoskim. W innych językach (angielskim, francuskim, niemieckim I hiszpańskim) będzie dostępna na początku 2021 roku.

  MY ALERT

  Twój nowy Fiat 500 «la Prima» 3+1 ma oczy zawsze szeroko otwarte. Jeśli wystąpi jakiś problem z Twoim samochodem, natychmiast otrzymasz o tym powiadomienie push w aplikacji FIAT. W przypadku kradzieży auta, możesz natychmiast skontaktować się z operatorem w celu ustalenia położenia Twojego pojazdu i przekazania tych informacji policji. (opcja za dodatkową opłatą)
  Uconnect™-Services

  Uconnect Services

  Zawsze będziesz w kontakcie z Twoim nowym Fiatem 500 dzięki Uconnect™ Services.
  To pakiet, który wspomaga bezpieczeństwo Twojego samochodu i pozwala na zdalne sterowanie częścią funkcji.