SYSTEM MULTIMEDIALNY

  Całkowicie nowy system multimedialny Cinerama Infotainment nowego Fiata 500 «la Prima» 3+1 z wyświetlaczem HD o przekątnej 10,25” jest czytelny i przyjazny w użyciu. Ultraszybki Bluetooth w ciągu mniej niż 5 s od otwarcia drzwi pojazdu jest w stanie połączyć z systemem wszystkie smartfony znajdujące się w samochodzie.
  System oferuje intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs, którego wygląd kierowcy mogą spersonalizować wedle własnych preferencji.
  Nowy system multimedialny Cinerama jest wyposażony w zintegrowany system nawigacji, który stanie się Twoim partnerem podróży, gdziekolwiek jedziesz. System pokazuje kierowcy informacje o ruchu drogowym z dokładnością co do minuty, odświeżane co 30 sekund, na które składa się intensywność ruchu, fotoradary, parkingi, stacje ładowania oraz informacje o pogodzie w miejscu docelowym. Mapa 3D może być także pokazana na 7-calowym wyświetlaczu zestawu wskaźników.
  Dla prostoty obsługi, system rozpoznawania mowy pozwala na interakcję z samochodem mówiąc tylko „Hej Fiat”.
  Możesz bezprzewodowo podłączyć swojego smartfona i udostępnić ekran na dużym wyświetlaczu systemu multimedialnego. Nowy Fiat 500 «la Prima» 3+1 jest także wyposażona w bezprzewodową ładowarkę do smartfona, aby zawsze mógł być podłączony i naładowany.

  SYSTEM MULTIMEDIALNY

  CINERAMA INFOTAINMENT

  BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

  Podłącz swojego iPhone’a do 10,25-calowego wyświetlacza Uconnect™ "i steruj bezprzewodowo urządzeniem Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz bezpiecznie uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  CarPlay, iPhone and Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple inc.

  BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

  Nowy Fiat 500 «la Prima» 3+1 jest kompatybilny również z Android Auto™ i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi telefonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetla Twoje aplikacje na 10,25-calowym wyświetlaczu Uconnect™. Za pomocą ekranu dotykowego możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym.

  Google, Google Play, Android Auto są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google LLC.

  Aby korzystać z Android Auto na wyświetlaczu samochodowym, potrzebujesz systemu samochodowego zgodnego z Android Auto, telefonu z Androidem 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto.

  Aby korzystać z Android Auto Wireless, musisz mieć jeden z poniższych:
  • Dowolny smartfon z systemem Android 11.0 i siecią Wi-Fi 5 GHz. W Unii Europejskiej smartfony muszą spełniać dodatkowe wymogi regulacyjne, aby móc korzystać z sieci Wi-Fi 5 GHz w samochodzie.
  • Smartfon Google lub Samsung z systemem Android 10.0.
  • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + lub telefon Note 8 z systemem Android 9.0

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.