3-1 LA PRIMA

  NOWY FIAT 500

  LA PRIMA

  Wybierz jeden z kolorów inspirowanych naturą:

  Wybierz jeden z kolorów inspirowanych naturą:

  FUNKCJE ELEKTROMOBILNOŚCI

  TECHNOLOGIA

  Godny zaufania pomocnik, zawsze u Twego boku. Nowa 500 «la Prima» 3+1 to pierwszy mały samochód elektryczny, który oferuje jazdę autonomiczną na poziomie 2 (ADAS), co przekłada się na wyższy poziom bezpieczeństwa w ruchu miejskim.

  SYSTEM MULTIMEDIALNY

  Całkowicie nowy system multimedialny Cinerama Infotainment Fiata 500 «la Prima» 3+1 z wyświetlaczem HD o przekątnej 10,25” jest czytelny i przyjazny w użyciu. Ultraszybki Bluetooth w ciągu mniej niż 5 s od otwarcia drzwi pojazdu jest w stanie połączyć z systemem wszystkie smartfony znajdujące się w samochodzie.
  System oferuje intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs, którego wygląd kierowcy mogą spersonalizować wedle własnych preferencji.
  Nowy system multimedialny Cinerama jest wyposażony w zintegrowany system nawigacji, który stanie się Twoim partnerem podróży, gdziekolwiek jedziesz. System pokazuje kierowcy informacje o ruchu drogowym z dokładnością co do minuty, odświeżane co 30 sekund, na które składa się intensywność ruchu, fotoradary, parkingi, stacje ładowania oraz informacje o pogodzie w miejscu docelowym. Mapa 3D może być także pokazana na 7-calowym wyświetlaczu zestawu wskaźników.
  Dla prostoty obsługi, system rozpoznawania mowy pozwala na interakcję z samochodem mówiąc tylko „Hej Fiat”.
  Możesz bezprzewodowo podłączyć swojego smartfona i udostępnić ekran na dużym wyświetlaczu systemu multimedialnego. Nowa 500 «la Prima» 3+1 jest także wyposażona w bezprzewodową ładowarkę do smartfona, aby zawsze mógł być podłączony i naładowany.

  SYSTEM MULTIMEDIALNY

  CINERAMA INFOTAINMENT

  BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

  Podłącz swojego iPhone’a do 10,25 -calowego wyświetlacza Uconnect™ "i steruj bezprzewodowo urządzeniem Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz bezpiecznie uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  CarPlay, iPhone and Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple inc.

  BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

  Nowy Fiat 500 «la Prima» 3+1 jest kompatybilny również z Android Auto™ i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi telefonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetla Twoje aplikacje na 10,25-calowym wyświetlaczu Uconnect™. Za pomocą ekranu dotykowego możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym.

  Google, Google Play, Android Auto są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google LLC.

  Aby korzystać z Android Auto na wyświetlaczu samochodowym, potrzebujesz systemu samochodowego zgodnego z Android Auto, telefonu z Androidem 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto.

  Aby korzystać z Android Auto Wireless, musisz mieć jeden z poniższych:
  • Dowolny smartfon z systemem Android 11.0 i siecią Wi-Fi 5 GHz. W Unii Europejskiej smartfony muszą spełniać dodatkowe wymogi regulacyjne, aby móc korzystać z sieci Wi-Fi 5 GHz w samochodzie.
  • Smartfon Google lub Samsung z systemem Android 10.0.
  • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + lub telefon Note 8 z systemem Android 9.0

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  ŁĄCZNOŚĆ

  Nowy Fiat 500 «la Prima» 3+1 jest wyposażony w szereg najnowocześniejszych funkcji łączności, do wykorzystania wewnątrz samochodu jak i poza nim, w tym zupełnie nową aplikację mobilną. Aplikacja FIAT umożliwia zarządzanie nową 500 w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj wszystkie jej funkcje.

  MY ECHARGE

  My eCharge pozwala użytkownikom nowego Fiata 500 «la Prima» 3+1 wejść w świat usług ułatwiających zarządzanie ładowaniem akumulatora.. Dzięki aplikacji FIAT możesz bez problemu znaleźć stacje ładowania znajdujące się w pobliżu Ciebie, uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ładowaniem i płatnościami lub śledzić historię ładowania akumulatora samochodu. Skorzystaj w domu ze swojej prywatnej ładowarki Wallbox i, dzięki zdalnemu zarządzaniu, wykorzystaj jej możliwości w najbardziej efektywny sposób

  MY ASSISTANT

  Funkcja My Assistant zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym miejscu. . Nowa 500 «la Prima» 3+1 jest w stanie wykonywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku nad lusterkiem wstecznym *, może też wezwać pomoc drogową z ekranu dotykowego lub przez aplikację FIAT.

  * Połączenie alarmowe nie jest dostępne z ekranu dotykowego pojazdu ani przez aplikację FIAT

  MY REMOTE

  Dzięki systemowi My Remote możesz bezpośrednio ze swojego smartfona zlokalizować miejsce postoju Twojej 500 «la Prima» 3+1, ale to nie wszystko. Z poziomu aplikacji mobilnej możesz także blokować i odblokowywać drzwi pojazdu, zaplanować włączenie klimatyzacji, sprawdzać poziom naładowania akumulatora oraz planować jego ładowanie. Co więcej, dzięki usłudze asystenta głosowego „At-Home Digital Assistant” możesz zdalnie komunikować się Twoim nowym Fiatem 500.

  MY CAR

  Zastanawiasz się, co się dzieje pod maską? Nie martw się, dzięki funkcji My Car możesz uzyskać w czasie rzeczywistym informacje o stanie swojego pojazdu. Sprawdzisz ciśnienie w oponach, przebieg czy informacje o przeglądach. Wystarczy otworzyć aplikację FIAT lub sprawdzić bezpośrednio na wyświetlaczu systemu multimedialnego. Nowa 500 «la Prima» 3+1 nie ma przed Tobą żadnych tajemnic.

  MY NAVIGATION

  Dotarcie do celu nigdy nie było tak łatwe. Dzięki systemowi My Navigation możesz ustawić cel podróży bezpośrednio z aplikacji FIAT za pomocą jednego dotknięcia. Wyświetlacz Twojego nowego Fiata 500 «la Prima» 3+1 natychmiast wskaże drogę do miejsca docelowego informując Cię na żywo o natężeniu ruchu, warunkach pogodowych, fotoradarach i punktach ładowania. Twoje mapy są aktualizowane na bieżąco, zdalnie, zapewniając bezproblemowe użytkowanie.

  MY WI-FI

  Dzięki funkcji My WI-FI zawsze poczujesz się jak w domu. Nowa 500 «la Prima» 3+1 stanie się hotspotem Wi-Fi, do którego można jednocześnie podłączyć do 8 urządzeń. Dzięki bezpłatnemu okresowi próbnemu Ty i Twoi towarzysze podróży możecie surfować po Internecie, słuchać muzyki, komfortowo pracować, a także korzystać z asystenta głosowego Amazon, Alexy*.

  *Ta usługa jest dostępna w języku włoskim. W innych językach (angielskim, francuskim, niemieckim I hiszpańskim) będzie dostępna na początku 2021 roku.

  MY ALERT

  Twoja nowa 500 «la Prima» 3+1 ma oczy zawsze szeroko otwarte. Jeśli wystąpi jakiś problem z Twoim samochodem, natychmiast otrzymasz o tym powiadomienie push w aplikacji FIAT. W przypadku kradzieży auta, możesz natychmiast skontaktować się z operatorem w celu ustalenia położenia Twojego pojazdu i przekazania tych informacji policji.*

  * My Alert jest usługą opcjonalną w nowej 500 «la Prima».

  Uconnect™-Services

  Uconnect-Services

  Zawsze będziesz w kontakcie z Twoim nowym Fiatem 500 dzięki Uconnect-Services
  To pakiet, który wspomaga bezpieczeństwo Twojego samochodu i pozwala na zdalne sterowanie częścią funkcji.

  CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?