SYSTEM MULTIMEDIALNY

  Całkowicie nowy system multimedialny Cinerama Infotainment nowego Fiata 500 Icon 3+1 z wyświetlaczem HD o przekątnej 10,25” jest czytelny i przyjazny w użyciu. Ultraszybki Bluetooth w ciągu mniej niż 5 s od otwarcia drzwi pojazdu jest w stanie połączyć z systemem wszystkie smartfony znajdujące się w samochodzie.
  System oferuje intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs, którego wygląd kierowcy mogą spersonalizować wedle własnych preferencji.
  Nowy system multimedialny Cinerama jest wyposażony w zintegrowany system nawigacji, który stanie się Twoim partnerem podróży, gdziekolwiek jedziesz. System pokazuje kierowcy informacje o ruchu drogowym z dokładnością co do minuty, odświeżane co 30 sekund, na które składa się intensywność ruchu, fotoradary, parkingi, stacje ładowania oraz informacje o pogodzie w miejscu docelowym. Mapa 3D może być także pokazana na 7-calowym wyświetlaczu zestawu wskaźników.
  Dla prostoty obsługi, system rozpoznawania mowy pozwala na interakcję z samochodem mówiąc tylko „Hej Fiat”.
  Możesz bezprzewodowo podłączyć swojego smartfona i udostępnić ekran na dużym wyświetlaczu systemu multimedialnego.

  CINERAMA INFOTAINMENT

  BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

  Podłącz swojego iPhone’a do 10,25 -calowego wyświetlacza Uconnect™ i steruj bezprzewodowo funkcją Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz bezpiecznie uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami handlowymi Apple inc.

  BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

  Nowy Fiat 500 Icon 3+1 jest kompatybilny również z Android Auto™ i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi telefonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetla Twoje aplikacje na 10,25-calowym wyświetlaczu Uconnect™. Za pomocą ekranu dotykowego możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym.

  Google, Google Play, Android Auto i Waze są zastrzeżonymi znakami handlowymi Google LLC.

  Aby używać Android Auto poprzez ekran w samochodzie potrzebujesz pojazdu kompatybilnego z Android Auto, telefonu z systemem Android 5.0 lub nowszym oraz aplikację Android Auto.

  Aby używać Android Auto bezprzewodowo musisz mieć jedno z poniższych
  • Jakikolwiek smartfon z Androidem 11.0 i siecią Wi-Fi 5 GHz. W Unii Europejskiej smartfony muszą spełniać dodatkowe wymagania prawne, aby korzystać z sieci Wi-Fi 5GHz w samochodzie.
  • Smartfon Google lub Samsung z Androidem 10.0.
  • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + lub Note 8 z Androidem 9.0.


  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.