07/07/2019

W lipcu bawiliśmy się na Zlocie Fiata 500

Na początku wakacji postanowiliśmy uczcić urodziny Fiata 500 i zaprosić z tej okazji do Tychów wszystkich pasjonatów Fiatów z rodziny 500 na dwudniowy zlot. Impreza udała się znakomicie!

Zlot odbył się w dniach 5-6 lipca, a nasze zaproszenie skierowaliśmy do wszystkich właścicieli Fiatów 500, 500X i 500L. Chcieliśmy poznać was, pasjonatów Fiatów 500, którzy tak jak my nie widzą poza swoim autem świata. Doceniają nie tylko jego design i komfort, ale też łączy was z nim szczególna, osobista więź, która sprawia, że kiedy rozstajecie się z jednym autem z rodziny Fiata, myślicie od razu o kupnie drugiego.

W lipcu przygotowaliśmy dla was mnóstwo atrakcji, tak byście ani przez chwilę nie żałowali, że przyjechaliście do nas ze wszystkich zakątków kraju. Bardzo nam zależało, żebyście nie tylko dowiedzieli się więcej o waszych ulubionych samochodach, ale też lepiej poznali region, w którym one powstają.
Jak więc spędziliśmy ten czas? Podczas dwudniowego zlotu było wiele okazji, by usiąść za kierownicą swojego ulubionego Fiata 500. Odbył się m.in. wspólny przejazd na trasie Bielsko-Biała – Tychy, zwiedzaliśmy fabrykę Fiat Chrysler Automobiles, w której powstają Fiaty 500, a chwilę później uczestnicy zlotu mogli spełnić marzenie wielu kierowców, czyli spróbować swoich sił na torze wyścigowym. Później dostarczyliśmy wrażeń miłośnikom zabytków, zapraszając naszych gości do zwiedzania słynnego zamku w Pszczynie, oraz znawcom piwa, oferując możliwość zwiedzania Tyskich Browarów Książęcych. Oprócz tego zadbaliśmy o doskonałą zabawę i pyszne jedzenie. A przede wszystkim cieszyliśmy się, że licznie przyjechaliście do Tychów i mogliście spotkać takich samych jak wy pasjonatów Fiatów 500 z całego kraju, wymienić się z nimi doświadczeniami, a kto wie, może i na chwilę samochodami.

Mamy nadzieję, że spędzony z nami czas przyniósł wam mnóstwo emocjonujących przeżyć i na długo zostanie w pamięci.