24/09/2020

URODZINOWE ŻYCZENIA DLA FIATA PANDY - 40 LAT WYJĄTKOWEGO SAMOCHODU

Na przestrzeni 40 lat, Fiat Panda zyskał reputację samochodu na każdą okazję. Jego wszechstronność i słynna funkcjonalność uczyniły z niego idealny model dla szerokiego zakresu zastosowań. Klienci, którzy od 40 lat wybierają Pandę ze względu na kompaktowość, charakter, dostępność, przystępną cenę i przyjemność prowadzenia, doskonale o tym wiedzą.

Aby dowiedzieć się więcej o samochodzie, który odniósł sukces na przestrzeni pokoleń, Luca Napolitano, dyrektor marek Fiat, Lancia i Abarth w regionie EMEA, odwiedził Heritage Hub w zakładzie Mirafiori, by porozmawiać z Roberto Giolito, dyrektorem działu FCA Heritage w regionie EMEA.

Na filmie dokumentującym ich spotkanie zaprezentowano nowoczesne rozwiązania zastosowane w Pandzie, które przyczyniły się do jej światowego sukcesu. Fiat Panda jest najlepiej sprzedającym się samochodem na rynku włoskim i konkuruje z Fiatem 500 w Europie o pozycję lidera w segmencie małych samochodów miejskich.

Przestronność, kompaktowość, styl, uniwersalność, przystępna cena, zabawa i funkcjonalność - to cechy, których klienci poszukują w samochodzie. Panda ma to wszystko, a nawet więcej. Złożona z perspektywy projektu, a jednocześnie prosta w użyciu.

Fiat Panda była pierwszym samochodem miejskim z hamowaniem awaryjnym, pierwszym z uchwytem na smartfon, z nawigacją Waze wbudowaną w aplikację Panda UConnect, co uczyniło z niego samochód jeszcze bardziej nastawiony na media społecznościowe i multimedia. Ostatnią nowością jest wprowadzony na rynek w maju bieżącego roku pakiet D-Fence by Mopar, składający się z wydajnego filtra kabinowego, oczyszczacza powietrza i lampy UV, który eliminuje nawet 99% bakterii we wnętrzu samochodu.

To jest cały sekret Pandy - współczesny samochód, który z pokolenia na pokolenie dotrzymuje kroku zmieniającym się trendom. Samochód, który nigdy nie przestanie zaskakiwać.

Wszystkiego najlepszego dla Fiata Pandy!