08/10/2020

SMART MARKETING FIATA W SMART KIDS PLANET W WARSZAWIE

We wrześniu i październiku 2020 Fiat aktywnie współpracował z warszawskim Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci Smart Kids Planet. Niestety ponowne zamknięcie centrum związane z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju spowodowało tymczasowe zawieszenie naszej współpracy.

Warto jednak podkreślić, że akcja była unikalna i angażująca. Dlaczego? Nie tylko dlatego, że klasycznie Fiat 500X Sport witał Gości przy wejściu do Centrum Mądrej Zabawy, a w strefie Tuptaj małe pięćsetki umilały czas najmłodszym. Przede wszystkim dlatego, że w strefie Fantazjuj dzieci tworzyły i ożywiały... własne auta! Wraz ze Smart Kids Planet przygotowaliśmy specjalny interaktywny scenariusz, dzięki któremu dzieci mogły kolorować swojego Fiata 500, skanować i bawić się interaktywnym modelem 3D swojej kolorowanki. Dodatkowo, na ekranie o podstawie 24m prezentowaliśmy elementy brandingowych, w tym stację do ładowania pojazdów. Dzięki łączeniu tradycyjnej zabawy kolorowania i technologii, dzieci poznawały możliwości cyfrowych rozwiązań i jednocześnie świat marki Fiat.

Więcej informacji o Smart Kids Planet - pierwszym w Polsce Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci od 0 do 10 lat na https://smartkidsplanet.pl