Skip to content Skip to navigation
29/03/2021

Premiera nowej rodziny 500 Hey Google. Kultowy styl i nowoczesna technologia Google’a

Współpraca Fiata i Google’a zaowocowała specjalną serią nowej rodziny 500, która dzięki innowacyjnym technologiom ułatwia codzienność w wyjątkowym stylu. Klienci mają łączność ze swoim samochodem nawet wtedy, kiedy nie są za kierownicą. Zdalna interakcja z 500, 500X i 500L za pomocą prostych komend głosowych jest zupełnie intuicyjna dzięki integracji Mopar® Connect i usług Asystenta Google w „My Fiat” Action.

 

Na sukces rodziny 500 Hey Google w dużej mierze wpłynęło zastosowanie w niej nowoczesnej technologii – inteligentnych, intuicyjnych i przyjaznych rozwiązań. Gdziekolwiek jesteśmy, prosta komenda „OK Google, zapytaj My Fiat…” pozwala dowiedzieć się, jaki jest poziom paliwa i ile kilometrów przebyliśmy tego dnia. Bez problemu sprawdzimy, czy zamknęliśmy drzwi i bagażnik. Do tego Asystent Google umożliwia wydawanie komend – dzięki niemu możemy między innymi zdalnie zablokować i odblokować drzwi, nawet siedząc w domu przed telewizorem. By ułatwić Klientom korzystanie z nowoczesnych technologii, w momencie zakupu otrzymują oni specjalny zestaw powitalny, który składa się z obudowy klucza z logo Google oraz listu powitalnego z prostą instrukcją konfiguracji auta i interakcji z samochodem.

 

Na uwagę zasługuje też połączenie elementów stylu Fiata 500 oraz Google’a. W całej rodzinie Hey Google białe nadwozie idealnie komponuje się z czarnym błyszczącym dachem i obudowami lusterek. Pierwszy raz w historii design auta był inspirowany pustą stroną wyszukiwarki. Motyw Hey Google pojawia się na fotelach, błotnikach oraz na ekranie powitalnym systemu multimedialnego.

 

Premiera rodziny 500 Hey Google to kolejny przykład na to, że Fiat trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o najnowsze trendy. Od 2007 roku sprzedano blisko 3,5 miliona egzemplarzy z rodziny 500. W 2018 roku na potrzeby fascynatów technologii odpowiadała seria specjalna Mirror, a rok później, z okazji 120. urodzin Fiata, powstała elegancka i skomunikowana ze światem rodzina 500 „120th”. Marka sprzedała ponad 50 000 egzemplarzy obu serii. W 2021 roku powstaje więc gama nowej rodziny 500, z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

 

Dodatkowo Leasys i FCA Bank oferują specjalne rozwiązania w zakresie finansowania i mobilności Fiata. Leasys wspiera elastyczny najem Fiata 500 Hey Google, korzystny zwłaszcza dla firm. Comiesięczny czynsz o stałej wysokości pokrywa bowiem wszystkie koszty eksploatacji samochodu. Leasys oferuje też leasing 102%, umożliwiający odkupienie Fiata po okresie leasingu bez konieczności pierwszej wpłaty, a finansowanie obejmuje atrakcyjne pakiety. FCA Bank również wspiera Klientów Prywatnych oraz firmy i przedsiębiorstwa. Zainteresowani zakupem nowego samochodu mogą skorzystać z Kredytu Niska Rata, Kredytu Prawdziwe 0% oraz Kredytu od 0%. Dodatkowo zarówno wybór, jak i kupno samochodu można przeprowadzić zupełnie online.