Skip to content Skip to navigation
04/11/2020

Nowy Fiat 500 z nagrodą „Best Design 2020” magazynu „Auto Motor und Sport”

Zaprezentowany niedawno międzynarodowej publiczności nowy Fiat 500 zdobył nagrodę „Best Design 2020", przyznawaną przez czytelników niemieckiego magazynu „Auto Motor und Sport" w ramach plebiscytu „Autonis 2020”. Nowa 500 zdobyła jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie designu, pokonując konkurencję dzięki unikalnemu i wyróżniającemu się stylowi, który oczarował ekspertów i fanów motoryzacji na całym świecie.

Nagrody za design modelu Fiat 500

Nagroda „Best Design 2020” jest kolejnym wyróżnieniem przyznanym legendarnej 500, po niedawnym sukcesie w konkursie „Red Dot Design Awards" w kategorii „Design Concept", gdzie o jej zwycięstwie zdecydowało międzynarodowe jury składającego się z 21 najbardziej uznanych specjalistów i wykładowców designu na świecie.


Fiat 500 w słowach prezesa marki Fiat

Na temat sukcesu nowego Fiata 500 wypowiedział się m.in. Olivier François, prezes marki Fiat -  Przyznana przez czytelników „Auto Motor und Sport" nagroda „Autonis" jest ważnym wyróżnieniem dla nowej 500, będącym uzupełnieniem prestiżowej nagrody Red Dot, otrzymanej kilka tygodni temu. Jest ona tym bardziej istotna z dwóch powodów:

 - po pierwsze dlatego, że została przyznana przez jury składające się z czytelników, którzy już zakochali się w nowej 500,

-  po drugie, nagroda ta została przyznana na tak „dojrzałym” rynku samochodów elektrycznych, jak Niemcy i w dodatku, walcząc przeciwko innym ważnym producentom. Wszystko to sprawia, że jestem niezwykle dumny i bardzo pozytywnie nastawiony w związku ze zbliżającą się premierą nowej 500 w Niemczech, jednym z naszych głównych rynków.


Niezachwiana renoma nowego modelu 500

Niezmiernie cieszy nas fakt, że nowa 500 jest doceniana zarówno przez ekspertów, jak i kierowców. Przyznana nagroda poszerza listę wyróżnień i triumfów elektrycznej wersji legendarnego miejskiego samochodu.

Sprawdź więcej szczegółów na temat nowych wersji modelu Fiat 500 – przekonaj się, który z nich najbardziej pasuje do Twojego charakteru.