01-06-2017

FIAT TIPO STATION WAGON LIDEREM POLSKIEJ BRANŻY FLOTOWEJ

Znamy już wyniki plebiscytu Fleet Awards Polska 2017, projektu, którego celem jest wybór liderów polskiej branży flotowej.

Fleet Awards Polska jest najstarszym i  najbardziej prestiżowym  przedsięwzięciem tego typu, wyłaniającym najlepsze rozwiązania motoryzacyjne dla polskiego biznesu w danym roku. W jury konkursu znajdują się eksperci branży flotowej, fleet managerowie oraz osoby odpowiadające za budżety i procesy zakupowe do polskich przedsiębiorstw.

Plebiscyt składa się z dwóch części. Pierwszym etapem jest głosowanie internetowe, w którym udział wzięło około 10 000 praktyków oraz znawców procesów zakupowych i zarządczych w firmowych parkach samochodowych. Wsparcie ich głosów stanowiły opinie niemal 100 dziennikarzy motoryzacyjnych. Drugą, najistotniejszą część stanowiła opinia łącznie aż 304 jurorów z praktycznego poznania samochodów podczas Wielkiego Testu Flotowego, który w tym roku odbył się na terenie twierdzy Modlin.

Fiat Tipo Station Wagon zyskał tytuł Samochodu Roku dla Pracownika w segmencie C. Kompaktowe kombi wraz z wersjami Fiat Tipo Sedan oraz Hatchback tworzy nowoczesną gamę niezawodnych samochodów w wyjątkowo przystępnej cenie, które sprawdzą się doskonale w wielu sytuacjach, nie tylko służbowych. Wersję kombi cechuje aż 4,57 m długości i największa, 550-litrowa pojemność bagażnika w klasie. Do tego liczne funkcjonalne schowki i stylowe dodatki. Nowy Fiat Tipo SW jest dostępny w trzech wersjach wyposażenia, z trzema różnymi typami zasilania, trzema przekładniami i sześcioma silnikami Euro 6 do wyboru.