19.06.2020

TRZYSTA KULTOWYCH FIATÓW 500 WE FLOCIE PANEK CARSHARING

Usługa car sharing od kilku lat bije rekordy popularności, zapewniając mieszkańcom miast łatwy dostęp do indywidualnego transportu bez konieczności zakupu własnego auta i ponoszenia wydatków na ubezpieczenie, przeglądy czy paliwo. Klienci płacą jedynie za czas użytkowania pojazdu i przejechane kilometry. Usługa PANEK CarSharing jest dostępna w ponad 150 polskich miastach.

Legendarny Fiat 500 dołącza do najtańszej z sześciu grup samochodów oferowanych przez PANEK CarSharing, a koszt przejażdżki zaczyna się już od 0,59 zł za kilometr i 0,50 zł za minutę w subskrypcji.

Dostępne w ramach PANEK CarSharing Fiaty 500 to eleganckie wersje Lounge, które uwodzą swoją nowoczesnością i detalami. Zostały wyposażone m.in. w tempomat, skórzaną kierownicę z systemem sterowania mediami, dotykowy panel radiowy, klimatyzację, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, czujniki parkowania oraz systemy bezpieczeństwa BAS, ESC, ABS. Napędzają je elastyczne silniki benzynowe 1.2 o mocy 69 KM, współpracujące z automatyczną skrzynią biegów. Komfort jazdy podnosi nowoczesny system informacyjno-rozrywkowy Uconnect z 7” wyświetlaczem. Podróż po „miejskiej dżungli” stanie się prawdziwą przyjemnością.

Fiat 500 to produkowany w tyskiej fabryce FCA światowy lider aut miejskich, dostępny w sprzedaży od 63 lat. To niezwykle udane połączenie włoskiego stylu lat 60. i nowoczesnej technologii, które wciąż zachwyca kierowców oraz profesjonalistów na całym świecie. Zakup samochodów Fiat 500 został sfinansowany przez firmę Leasys, spółkę należącą do FCA Bank, posiadającą 19-letnie doświadczenie w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych dla Klientów indywidualnych i profesjonalnych.

Za przygotowanie samochodów dla PANEK CarSharing odpowiada sieć Dealerów marki Fiat.