19.06.2020

300 kultowych Fiatów 500 we flocie PANEK CarSharing

Car sharing od kilku lat bije rekordy popularności, zapewniając mieszkańcom miast łatwy dostęp do indywidualnego transportu bez konieczności zakupu własnego auta i ponoszenia wydatków na ubezpieczenie, przeglądy czy paliwo. Klienci płacą tylko za czas i przejechane kilometry. Usługa PANEK CarSharing jest dostępna w ponad 150 polskich miastach.

Legendarna 500 dołącza do najtańszej z sześciu grup samochodów oferowanych przez PANEK CarSharing, a koszt przejażdżki zaczyna się już od 0,59 zł za kilometr i 0,50 zł za minutę w subskrypcji.

Dostępne w ramach PANEK CarSharing Fiaty 500 to eleganckie wersje Lounge wyposażone m.in. w tempomat, skórzaną kierownicę z systemem sterowania mediami, dotykowy panel radiowy, klimatyzację, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, czujniki parkowania oraz systemy bezpieczeństwa BAS, ESC, ABS. Napędzają je elastyczne silniki benzynowe 1.2 o mocy 69 KM, współpracujące z automatycznymi. Zakup Fiatów 500 został sfinansowany przez firmę Leasys, spółkę należącą do FCA Bank i posiadającą 19-letnie doświadczenie w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych dla Klientów indywidualnych i profesjonalnych.

Za przygotowanie samochodów dla PANEK CarSharing odpowiada sieć Dealerów marki Fiat.