07-04-2016

Czwarta edycja ORLEN Warsaw Marathon pod patronatem marki Fiat - partnerem motoryzacyjnym wydarzenia.

Gotowi na najnowsze wydarzenia marki Fiat? Tegoroczny ORLEN Warsaw Marathon to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla miłośników zdrowego trybu życia, zawodowych biegaczy i amatorów, ale także dla pasjonatów motoryzacji.

Czwarta edycja edycji Narodowego Święta Biegania odbędzie się pod patronatem marki Fiat, która została partnerem motoryzacyjnym tegorocznego maratonu i zapewni flotę samochodów na potrzeby tego sportowego wydarzenia. Duży, miejski crossover Fiata – model 500X stanowi nagrodę, losowaną wśród osób biorących udział w maratonie.

Chętnych do wzięcia w niedzielnym biegu (24 kwietnia) zapraszamy do rejestracji na stronie www.orlenmarathon.pl oraz do zapoznania się bliżej z nowocześnymi rozwiązaniami, komfortowym wnętrzem i stylowym nadwoziem – nowego crossovera marki Fiat – duży 500X w wersji miejskiej City Look oraz bardziej terenowym wydaniu – Off Road Look. Kto wie, może dzięki ORLEN Warsaw Marathon ten model będzie właśnie Wasz. Trzymamy kciuki i serdecznie dopingujemy wszystkim uczestnikom.

Jeśli chcecie na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia, aktualne promocje, czy najnowsze modele Fiata – zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera.