10-08-2016

Sportowy kabriolet od marki Fiat - 124 Spider w teledysku "HUGEL & Jasmine Thompson - Where We Belong"

Sportowy roaster od marki Fiat - 124 Spider w teledysku Hugel & Jasmine Thompson - Where We Belong.

Stylowy roadster, który oferuje kierowcy mnóstwo emocji oraz dynamiczną jazdę? Z pewnością słyszeliście już o najnowszym modelu Fiat 124 Spider. To sportowe auto oferuje nie tylko nowoczesny 140-konny silnik z momentem obrotowym 240 Nm, czy stylowe nadwozie i najwyższej jakości wnętrze. Ale przy wadze tylko 1050 kilogramów – najnowszy Spider do "setki" rozpędza się jedyne w 7,5 sekundy.

Nowy 124 Spider to sportowe możliwości jezdne, komfort i bezpieczeństwo w eleganckiej oprawie sportowego roadstera marki Fiat. Otwierany dach, luksusowe wnętrze, stylowe elementy wykończenia oraz nowoczesny design – w takiej formie najnowszy Spider zadebiutował podczas swojej światowej premiery w 2015 roku. Ostatnio zagościł też w teledysku Hugel & Jasmine Thompson „ Where We Belong" - utworze francuskiego DJ-a Hugel oraz angielskiej wokalistki - Jasmine Thompson.

124 Spider to nie tylko to niesamowite emocje i dynamika jazdy, ale również zwiększona stabilność podczas hamowania i skrętu. A lekki i czuły układ kierowniczy, czy wygłuszona szyba przednia i dodatkowe rozwiązania izolacyjne - doskonalne zmaksymalizują przyjemność z szybkiej jazdy. Nowa generacja Fiata 124 Spider to auto o stylowym wyglądzie i sportowym charakterze.

Nowy Fiat 124 Spider to ekstrawagancki roadster w iście włoskim stylu, oferujący znakomite właościwości jezdne oraz zaawansowane technologicznie systemy bezpieczeństwa. Model posiada też nowoczesny iterfejs oraz system nagłośnienia marki BOSE. Idealnie sprawdzi się w szybkiej jeździe, w tle z muzyką „Where We Belong". Zanuć zatem fragment piosenki i sprawdź nowy roadster marki Fiat.

“I need you by my side, you make me come alive
Don't give up, I'm holding on
Don't leave me here this way, I just want you to stay
So take me back where we belong”