Skip to content Skip to navigation
Placeholder image

Kalkulator Oszczędności

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić za pomocą naszego kalkulatora!
TWOJA PODRÓŻ
DZIEŃ ROBOCZY
DZIEŃ ROBOCZY
40
Wybierz gdzie najczęściej się poruszasz
MIASTO MIESZANE
WEEKEND
DZIEŃ ROBOCZY
"100"
Wybierz gdzie najczęściej się poruszasz
MIASTO MIESZANE
KOSZT EKSPLOATACJI TWOJEGO SAMOCHODU
Koszt paliwa
4.4
Zużycie paliwa
6
KOSZT EKSPLOATACJI FIATA 500 «la Prima»
Koszt energii
0.6
TWOJE OSZCZĘDNOŚCI
SZACUNKOWE OSZCZĘDNOŚCI W CIĄGU 4 LAT
0
0
Łącznie km: 0
LICZBA ŁADOWAŃ W CIĄGU TYGODNIA
0%
Symulator zapewnia jedynie orientacyjny szacunek oszczędności, które mogą wystąpić w przypadku wyboru elektrycznego Fiata 500. Symulator porównuje go z obecnym, standardowym samochodem użytkownika wyposażonym w silnik spalinowy. Uzyskany szacunek w żadnym wypadku nie stanowi gwarancji rzeczywistych oszczędności.

Wartości homologacyjne zużycia energii w samochodzie Fiat 500, które podano w symulatorze oparte są na cyklu WLTP. Wartości zostały podane, aby umożliwić porównanie danych różnych pojazdów, jednak mogą one nie odzwierciedlać rzeczywistych wartości zużycia energii, które zależą od wielu czynników, takich jak styl jazdy, trasa, warunki pogodowe i drogowe, stan, sposób użytkowania oraz wyposażenie pojazdu itp.

Użytkownicy samodzielnie wprowadzają dane dotyczące liczby kilometrów, kosztów paliwa, rodzaju trasy i kosztów energii, a FCA nie bierze odpowiedzialności za prawidłowość danych wprowadzonych przez użytkownika. Wyjściowe ustawienia symulatora, które mogą zostać zmienione przez użytkownika, wskazują średnią cenę brutto za 1 l paliwa z dnia 23.06.2020 r. oraz średnią cenę za 1 kWh energii elektrycznej z pierwszego kwartału 2020 r., obowiązujące na terenie Polski.

Oszacowane przez symulator oszczędności mogą się różnić, nawet znacznie, w zależności od wielu czynników, takich jak np. styl jazdy, rodzaj trasy, warunki pogodowe, działanie klimatyzacji w kabinie pasażerskiej, stan pojazdu, poziom naładowania oraz wiek akumulatora itp. Dlatego FCA nie ponosi odpowiedzialności za dokładność i wiarygodność szacunków potencjalnych oszczędności obliczonych za pomocą symulatora.

Symulator zakłada, że rok składa się z 350 dni, z czego 250 to dni robocze, 100 to dni weekendowe, a podczas 15 dni pojazd nie jest używany.

FCA nie ponosi odpowiedzialności za decyzję o zakupie elektrycznego Fiata 500, podjętą przez użytkowników na podstawie wyników dostarczonych przez symulator;
// Start script Treasure Data // End Script Treasure Data