JAKI POWINIEN BYĆ IDEALNY SAMOCHÓD DO MIASTA

Idealny samochód do miasta, czyli jaki?

Kupujemy auto miejskie – na co zwrócić uwagę?

Szukasz idealnego samochodu do miasta? Wiesz na co zwrócić uwagę przy zakupie? Sprawdź nasz poradnik kupującego.

To nieprawda, że Włosi potrafią budować dobrze tylko małe samochody! Ale za to każdy powie i będzie miał 100-procentową rację, że w tej materii, konstruktorzy z Italii są prawdziwymi mistrzami. Historia się nie myli! Czym jest „pięćsetka” jeśli nie wzorem samochodu dla każdego? Dla kobiety i dla mężczyzny. Dla dorosłej córki lub – równie dorosłego – syna. Dla tego, co lubi styl i tych, kto chce, żeby samochód nie był nudny. Pięćsetka to oryginalny samochód miejski, który łączy pokolenia, daje radość z jazdy i kusi tym, że wizualnie... się nie zmienia. Jest przy tym oszczędna i zarazem daje odpowiedź na pytanie: jakie powinno być idealne auto do miasta?

Rok 1957? To właśnie wtedy pojawił się Fiat 500, czyli z włoskiego Cinquecento. Małe ekonomiczne auto, nieco zadziorne, sprytnie przemyślane, bo w niewielkiej karoserii mieścił nawet 4 osoby.

Świat ten samochód pokochał i dał się nim zmotoryzować. Nowe generacje Fiata 500 – ekonomiczne auto do miasta, jakie zdecydowanie wyróżnia się swoim niepowtarzalnym stylem. Nową 500-tkę można rozpoznać z daleka, bo prócz dopieszczenia detali technicznych i użycia nowych technologii oferuje też stylowe nadwozie, bogatą gamę kolorystyczną, możliwości personalizacji i staranne wykończenie. Design, który zdecydowanie wyróżnia to auto z zatłoczonych ulic miasta.

Kupujemy mały samochód – kompaktowe, funkcjonalne, ekonomiczne i zwrotne. Auto, które doskonale sprawdzi się w mieście. Co liczy się prócz stylu? Skoro ten samochód ma być do miasta, musi być zwinny, wygodny w manewrowaniu i – przede wszystkim – oszczędny. W dzisiejszych czasach liczy się każdy zaoszczędzony litr paliwa, bo idzie nie tylko o więcej pieniędzy w portfelu, lecz także o nasze środowisko. Wszystkie silniki Fiata 500 spełniają restrykcyjną normę Euro 6, czyli... pasują idealnie do wymagań małego auta miejskiego. Oszczędnego i ekonomicznego, bo z Fiatem 500 nie będziesz często zjeżdżać na stacje paliw.

Niewielkie wymiary, ale funkcjonalne wyposażenie: małe samochody miejskie nie oferują może przestronnego wnętrza na miarę rodzinnego kombi, czy pakownego bagażnika, ale z pewnością powinny dać nam funkcjonalne rozwiązania, jakie zrównoważą mniejsze wymiary auta.

Fiat 500 posiada nie tylko śmiały styl nadwozia, atrakcyjne i dopracowane detale, ale też dobrze przemyślane wnętrze. „Sprytny schowek” w desce rozdzielczej, innowacyjny, 7-calowy cyfrowy wyświetlacz TFT z komputerem pokładowym, który daje pełną gamę informacji niezbędnych podczas jazdy (prędkość, obroty, średnie zużycie paliwa, przejechanej odległości, stan ciśnienia w oponach, czy nawet informacji o konieczności zmiany biegu). Ekran dotykowy z systemem informacyjno-rozrywkowym: Uconnect™, pozwoli sterować wszystkimi urządzeniami multimedialnymi, a nowy Uconnect™ LIVE umożliwia integrację z telefonu z wieloma aplikacjami oraz bardzo cenną w aucie miejskim funkcję - eco: Drive™, która daje kierowcy możliwość poprawy stylu jazdy, uzyskania oszczędności na paliwie oraz kontroli emisji CO2. Więcej informacji znajduje się w sekcji modelowej 500-tki.  Wszystkich kupujących idealne auto miejskie w dobrej cenie– zapraszamy też do zapoznania się z ofertą promocyjną Fiata!

ŚLEDŹ WSZYSTKIE PORADY I ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA