Skip to content Skip to navigation

MULTIMEDIA

Rodzina 500X oferuje doskonałą łączność w podróży dzięki systemowi Uconnect™ z 7-calowym ekranem, radiem DAB z nawigacją, kompatybilnym z Apple CarPlay i Android Auto™.

MULTIMEDIA

MOC TO CZYNNIK X

Wybierz swoją moc. 500X oferuje silniki spełniające potrzeby każdego kierowcy. Wybierz responsywny silnik benzynowy lub nowy układ napędowy Hybrid, wyposażony w 1,5-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy i silnik elektryczny 48 V.

HYBRYDA

Najnowszy krok w kierunku elektryfikacji. 1,5-litrowy silnik GSE T4, o mocy 130 KM współpracuje z silnikami elektrycznymi 48 V, 15 kW i 12 V BSG, skutkując cichszą i bardziej ekologiczną jazdą oraz większą mocą. Dzięki połączeniu z nową 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią automatyczną możesz cieszyć się płynną jazdą oraz emisją CO2 i zużyciem paliwa zredukowanymi nawet o 10%. Nie jest wymaganie ładowanie a mimo to można czerpać korzyści z szerokiej gamy unikalnych funkcji pełnej hybrydy.

BENZYNA

1,0-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy GSE T3, należący do rodziny silników benzynowych FireFly, zapewnia 120 KM i mnóstwo frajdy. Jest niezwykle responsywny i wydajny oraz całkowicie zgodny z normą Euro E6D-Final, dzięki czemu możesz przemierzać drogi z czystym sumieniem.

500X
“YACHT CLUB CAPRI”

(500X) RED

500X DOLCEVITA
EDYCJA SPECJALNA

*Dostępność świateł LED chwilowo ograniczona

**Dostępność czujników parkowania oraz pakietu Full ADAS chwilowo ograniczona 

Zdjęcia mają charakter poglądowy i orientacyjny, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Dostępne kolory mogą się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i mogą być dostępne tylko w pojazdach znajdujących się na stocku.