500X S-Design

SUV o śmiałym wyglądzie,
który idealnie pasuje do Twojego charakteru.

Technologia

UconnectTM 7’’ HD LIVE

Pełna kontrola na wyciągnięcie ręki. Dzięki nowemu ekranowi Uconnect™ 7’’ HD LIVE masz pod kontrolą muzykę, mapy, połączenia oraz wiele innych funkcji. Nie musisz przy tym odrywać oczu od drogi. System jest intuicyjny i prosty w obsłudze.

Apple CarPlay

Odkryj najbardziej inteligentny i najbezpieczniejszy sposób korzystania ze swojego iPhone'a za kierownicą. Apple CarPlay* wyświetla główne aplikacje Twojego iPhone'a w prosty i intuicyjny sposób. Możesz więc wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, czy słuchać muzyki w pełni koncentrując się na jeździe.

Kliknij by zobaczyć listę kompatybilnych urządzeń.

CarPlay, iPhone i Siri to zarejestrowane znaki towarowe firmy Apple Inc.

Android AutoTM

Dostęp do Twojego smartfona i aplikacji jest jeszcze łatwiejszy. Dzięki systemowi Android Auto™ Twoje aplikacje pojawią się na ekranie w postaci prostego i intuicyjnego interfejsu, w formie czytelnych stron.
Google Maps pomoże Ci sprawdzić trasę i warunki w ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.

Kliknij by zobaczyć listę kompatybilnych urządzeń.

*Android, Android AutoTM, Google Play i pozostałe znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

Mopar® CONNECT

Mopar® CONNECT sprawi, że dawne zmartwienia ulecą w przeszłość. Od tej pory będziesz zawsze wiedzieć gdzie zaparkowałeś swój samochód. Otrzymasz możliwość zdalnego otwierania i zamykania drzwi, kontrolowania prędkości oraz celu swojej trasy, a wystarczy do tego tylko Twój smartfon. Dodatkowo możesz przekierować powiadomienia na swój telefon. Nie ma już obaw, że zapomnisz zabrać czegoś z samochodu. Dostępne opcjonalnie.
Fiat 500l S-Design

Gama 500X wyznacza nowe granice dla technologii wspomagających jazdę.

Na pokładzie 500X S-Design znajdują się najlepsze w gamie 500X systemy technologii wspomagających jazdę. Od czujników parkowania i system rozpoznawania znaków drogowych aż po automatyczną regulację prędkości oraz automatyczne hamowanie awaryjne: odkryj wszystkie te funkcje stworzone po to, by Twoje podróże były bardziej bezpieczne i dostarczały więcej przyjemności.

Dowiedz się więcej