Idealne proporcje

Dzięki nowym, odważnym 19-calowym felgom aluminiowym oraz obniżonemu zawieszeniu, jazda po ulicy jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna i ekscytująca.


Grzeczny jest nudny

Z 500X Sport sam ustalasz nowe zasady. Sportowy i uwodzicielski wygląd z nieokiełznanym charakterem, gotowy na przemierzanie ulic w nowym kolorze karoserii Czerwony Seduzione, z całkowicie nowymi, odważnymi 19-calowymi felgami aluminiowymi, ekskluzywnym emblematem SPORT i podwójną, chromowaną końcówką wydechu.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY


NIEOKIEŁZNANA DUSZA

Zwykli ludzie są przyzwyczajeni do swojej strefy komfortu, a niezwykli ludzie ośmielają się na piękne, odważne wnętrza. Zasiądź w 500X Sport i rozkoszuj się nowymi sportowymi fotelami, ekskluzywnym wykończeniem deski rozdzielczej w kolorze Titanium z emblematem 500 oraz elementami skóry Alcantara na kierownicy i obudowie zegarów.

Wnętrze

Technologia

Wystarczy dotknięcie

Wystarczy dotknięcie

Kontroluj wszystko jednym dotknięciem palca. Dzięki systemowi UconnectTM 7'' HD Live bezproblemowo podłączysz swojego smartfona z samochodem w celu zarządzania muzyką, aplikacjami, kontaktami i mapami w łatwy i intuicyjny sposób, bez odrywania wzroku od drogi.
Apple CarPlay

Apple CarPlay

Chcesz korzystać ze swojego iPhone’a tam, gdzie masz na to ochotę? Apple CarPlay to najinteligentniejszy i najłatwiejszy sposób korzystania z iPhone’a w samochodzie, dzięki któremu masz dostęp do map, możesz dzwonić, wysyłać i odczytywać wiadomości oraz odtwarzać muzykę bez rozpraszania swojej uwagi.

Kliknij tutaj aby sprawdzić kompatybilne urządzenia
CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi Apple Inc.
Android

Android Auto

Muzyka, aplikacje i wiele, wiele więcej. Dzięki Android Auto Twoje aplikacje pojawią się na ekranie Fiata 500X Sport w postaci prostego interfejsu, na łatwych do odczytania stronach.

Kliknij tutaj aby sprawdzić kompatybilne urządzenia

Android, Android AutoTM, Google Play i inne znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi Google Inc.
Mopar: idealny partner

Mopar: idealny partner

Nowy 500X Sport zasługuje na partnera, który o niego zadba. Dzięki Mopar® CONNECT możesz sprawdzić stan Twojego pojazdu bezpośrednio ze swojego smartfona: sprawdź czy zamknąłeś drzwi, jak szybko jechałeś, a nawet gdzie zaparkowałeś samochód. A dzięki Mopar® Map Care będziesz otrzymywać stałe powiadomienia dla swoich wszystkich planów podróży, abyś zawsze mógł wybrać najlepszą trasę.