500X S-Design: S&Xapil

Zmysłowość S-Design i żywiołowość 500X.

Technologia

Fiat 500X S-Design multimedia

System informacyjno-multimedialny

System informacyjno-multimedialny Uconnect TM ułatwia życie na pokładzie: ekran dotykowy 5” lub 6,5”, wielofunkcyjna kierownica, głośnik Bluetooth®, strumieniowa transmisja dźwięku przez Bluetooth, funkcja eco:Drive™.

Fiat 500X S-Design system Uconnect

System Uconnect™

W 500X S-Design masz kilka opcji do wyboru: od radioodtwarzacza samochodowego z USB i Aux‑in, ekranem dotykowym, tunerem radia cyfrowego i nawigacją satelitarną po najbogatszą opcję z wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości i systemem nawigacji z mapami 3D.

Fiat 500X S-Design Uconnect live

System Uconnect™ LIVE

Usługi Uconnect™ LIVE oparte na połączeniu z Internetem zapewnią Ci zupełnie nowe wrażenia za kierownicą. Dzięki TomTom LIVE będziesz odbierał informacje o sytuacji w ruchu drogowym, pogodzie i zaprogramowanej trasie w czasie rzeczywistym. Podróż uprzyjemni Ci muzyka z serwisów TuneIn i Deezer oferujących ponad 100 000 stacji radiowych i dostęp do biblioteki liczącej ponad 35 milionów utworów. A do tego najnowsze wiadomości podawane przez agencję Reuters!

Fiat 500X S-Design audio Hi-Fi Beats

System Hi-Fi Beats™

System audio Hi-Fi Beats™ pomoże Ci uwolnić emocje i wyrazić je przez muzykę na pokładzie 500X S-Design. 9 głośników i 500‑watowy wzmacniacz zapewniają głęboki i przejrzysty dźwięk.

Fiat 500X S-Design system bezkluczykowy

System Keyless Entry/ Keyless Go

Dzięki technologii bezkluczykowej można odblokować i zablokować drzwi samochodu, a nawet uruchomić silnik 500X S-Design, nie wyciągając kluczyka z kieszeni.

Bi-xenon 500X S-Design reflektory

Automatyczne światła przednie z regulacją wiązki świetlnej, biksenonowe reflektory z ciemnym wykończeniem.

Technologia biksenonowa zapewnia jaśniejsze i bardziej naturalne światło, lepiej tolerowane przez ludzki wzrok.
Lepszą widoczność zapewniają także aktywne systemy, które automatycznie włączają i wyłączają światła w zależności od warunków otoczenia oraz dostosowują wiązkę świetlną do obecności pojazdów nadjeżdżających z przeciwka.