500X Off-Road Look: il SUV 4x4 audace e pronto all’avventura

500X Off-Road Look: il SUV 4x4 audace e pronto all’avventura

Odważny, wszechstronny, zawsze o krok przed innymi autami. 500X Off-Road sprawdzi się w każdym terenie. Szczególnie na rzadko uczęszczanych drogach.

500X S-Design: S&Xapil

Połączenie niepowtarzalnego stylu, nieodpartego uroku i oszałamiającego wyglądu. Twój przyszły samochód łączy w sobie zmySłowość S-Design z żywiołowością 500X, emanując seksapilem, któremu trudno się oprzeć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Technologia

Fiat 500X Off-Road Look system informacyjno-multimedialny

System informacyjno-multimedialny

Dotykowy ekran o przekątnej od 5 do 6,5 cala, elementy sterujące na kierownicy, funkcja Vivavoce Bluetooth®, moduł Bluetooth umożliwiający strumieniową transmisję audio, funkcja eco:Drive™, system informacyjno-multimedialny Uconnect — 500X Off-Road Look oferuje wszystkie rozwiązania uprzyjemniające podróż.

500X Off-Road Look Uconnect

System Uconnect

500X Off-Road Look to mnóstwo opcji: od radioodtwarzacza Uconnect™ z wyświetlaczem o przekątnej 3,5 cala, USB i wejściem AUX, przez system Uconnect™ z ekranem dotykowym o przekątnej 5 cali, dostępnym także w wersji z tunerem radia cyfrowego i nawigacją, po Uconnect™ NAV z wyświetlaczem HD o przekątnej 6,5 cala i nawigacją 3D.

500X Off-Road Look Uconnect Live

System Uconnect™ LIVE

System Uconnect™ LIVE dostępny w modelu 500X Off-Road Look oferuje wiele usług zapewniających kierowcy nowe wrażenia. Obejmuje on na przykład usługę TomTom LIVE, która dostarcza aktualizowane na bieżąco informacje na temat ruchu drogowego, pogody i sytuacji na drodze. W czasie jazdy kierowcy może towarzyszyć muzyka z serwisów TuneIn i Deezer. Ma on dostęp do ponad 100 000 internetowych stacji radiowych oraz biblioteki muzycznej, liczącej ponad 35 milionów utworów. A do tego bieżące wiadomości z całego świata podawane przez agencję Reuters!
Fiat 500X Off-Road Look system Hi-Fi BeatsAudio

System Hi-Fi Beats™

W Fiacie 500X Off-Road Look można bez skrępowania uwolnić emocje dzięki muzyce i systemowi Hi-Fi BeatsAudio™. Czysty i pełny dźwięk z 9 głośników i wzmacniacza o mocy ponad 500 W wywołuje gęsią skórkę.
500X Off-Road Look Hi-Fi Beats

System Keyless Entry/ Keyless Go

Dzięki technologii bezkluczykowej można odblokować i zablokować drzwi Fiata 500X Off-Road Look, a nawet uruchomić silnik, nie wyciągając kluczyka z kieszeni.
500X Off-Road Look reflektory biksenonowe

Automatyczne światła drogowe/mijania i reflektory biksenonowe. Lepsza widoczność na drodze.

Optymalną widoczność gwarantują aktywne systemy włączające i wyłączające poszczególne opcje świateł w zależności od warunków oświetlenia i ruchu. Widoczność poprawiają reflektory w technologii ksenonowej, które skuteczniej, w sposób bardziej naturalny dla ludzkiego oka oświetlają przestrzeń przed samochodem.

Promocje