Skip to content Skip to navigation

  SYSTEM MULTIMEDIALNY

  Fiat 500X Dolcevita Launch Edition sprawi, że poczujesz pełną łączność z tym, na czym Ci najbardziej zależy, dzięki 7-calowemu radiu z ekranem dotykowym HD Uconnect™ i systemem nawigacji.

   

  INFOTAINMENT

  APPLE CARPLAY

  Dzięki obsłudze Apple CarPlay możesz po prostu podłączyć iPhone'a do 7-calowego wyświetlacza Uconnect ™ HD, aby dzwonić, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, pozostając skupionym na drodze. Możesz obsługiwać CarPlay za pomocą sterowania głosowego Siri lub ekranu dotykowego.

  CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc.

  Kliknij tutaj, aby poznać kompatybilne urządzenia.

  ANDROID AUTO™

  500X Dolcevita Launch Edition jest kompatybilny z Android Auto. Podłącz swój smartfon i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami i nie tylko, bez narażania się na niebezpieczeństwo. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi Twoje aplikacje pojawią się na 7-calowym wyświetlaczu Uconnect ™ HD, pogrupowane na łatwych do odczytania stronach. Dostępne jako opcja.

  Google, Google Play i Android Auto są znakami towarowymi firmy Google LLC.

  Kliknij tutaj, aby poznać kompatybilne urządzenia.

  BEATS AUDIO HI-FI

  Niech Twoja pasja do muzyki zostanie usłyszana: ciesz się systemem Beats Audio Hi-Fi z 8-kanałowym wzmacniaczem DSP, sześcioma głośnikami i subwooferem o łącznej mocy 440 W.