SYSTEM MULTIMEDIALNY

  Connect w nazwie i w rzeczywistości: dzięki systemowi multimedialnemu Uconnect™ z 7-calowym wyświetlaczem, nawigacją, DAB, kompatybilnością z Apple CarPlay i Android Auto™, samochód zapewnia łączność, której potrzebujesz.

  INFOTAINMENT

  APPLE CARPLAY

  Dzięki wsparciu Apple CarPlay możesz łatwo połączyć swojego iPhone’a z 7-calowym ekranem HD Uconnect™ aby korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i otrzymywać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków i podcastów nie odwracając uwagi od drogi. Możesz kontrolować CarPlay za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego.

  CarPlay, iPhone i Siri to zastrzeżone znaki handlowe Apple Inc.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  ANDROID AUTO™

  500X Dolcevita Connect jest kompatybilny z Android Auto. Podłącz swojego smartfona i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami , nie rezygnując z bezpieczeństwa. Dzięki interfejsowi przyjaznemu użytkownikowi, Twoje aplikacje pojawią się na 7-calowym ekranie HD Uconnect™, zorganizowane w czytelne zakładki. Wyposażenie opcjonalne.

  Google, Google Play i Android Auto to zastrzeżone znaki handlowe Google LLC.

  Kliknij tutaj , aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  BEATS

  Spraw, by Twoja pasja do muzyki była dobrze słyszana: korzystaj z systemu Beats Audio Hi-Fi z 8-kanałowym wzmacniaczem DSP, 6 głośnikami i subwooferem o łącznej mocy 440 W.