MULTIMEDIA

  Połącz się z idealnym systemem multimedialnym: 500X Connect zapewnia doskonałą łączność w podróży dzięki systemowi Uconnect z 7-calowym ekranem, nawigacją, radiem DAB, kompatybilnym z Apple CarPlay i Android Auto™.

  INFOTAINMENT

  APPLE CARPLAY

  Dzięki wsparciu Apple CarPlay możesz podłączyć swojego iPhone’a do 7-calowego ekranem HD Uconnect™ i korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów koncentrując cały czas uwagę na drodze. Obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego.

  CarPlay, iPhone i Siri są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple inc.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia

  ANDROID AUTO™

  500X Connect jest kompatybilny z Android Auto™. Podłącz swojego smartfona i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami i nie tylko, bez podejmowania ryzyka. Dzięki przejrzystemu interfejsowi Twoje aplikacje będą wyświetlone na 7-calowym ekranie HD Uconnect™ w uporządkowanych zakladkach. Dzięki Android Auto™ możesz słuchać YouTube Music i strumieniować ponad 50 milionów utworów w niekończącej się playliście, bez reklam.

  Google, Google Play i Android Auto są znakami handlowymi Google LLC.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia

  BEATS

  Niech Twoja pasja do muzyki wybrzmi głośno: ciesz się opcjonalnym systemem Beats Audio Hi-Fi z 8-kanałowym wzmacniaczem DSP, 6 głośnikami i subwooferem o całkowitej mocy 440 W.