500X City Look: Kompaktowy SUV o eleganckiej i kultowej stylistyce

500X City Look: Kompaktowy SUV o eleganckiej i kultowej stylistyce

Odważna dusza i ogromne serce w zawadiackim, awangardowym SUV-ie. Charakter i najnowocześniejsza technologia, a od dziś jeszcze więcej nowych rozwiązań.

500X S-Design: S&Xapil

Połączenie niepowtarzalnego stylu, nieodpartego uroku i oszałamiającego wyglądu. Twój przyszły samochód łączy w sobie zmySłowość S-Design z żywiołowością 500X, emanując seksapilem, któremu trudno się oprzeć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Technologia

500X City Look system informacyjno-multimedialny

System informacyjno-multimedialny

Dotykowy ekran o przekątnej od 5 do 6,5 cala, elementy sterujące na kierownicy, funkcja Vivavoce Bluetooth®, moduł Bluetooth umożliwiający strumieniową transmisję audio, funkcja eco:Drive, system informacyjno-multimedialny Uconnect — 500X City Look oferuje wszystkie rozwiązania uprzyjemniające podróż.

Fiat 500X City Look — system Uconnect

System Uconnect

W 500X City Look dostępnych jest wiele technologii uprzyjemniających podróż: od radioodtwarzacza Uconnect z wyświetlaczem o przekątnej 3,5 cala, USB i wejściem AUX, przez system Uconnect z 5-calowym ekranem dotykowym, dostępny także w wersji z tunerem radia cyfrowego i nawigacją, po system Uconnect NAV z wyświetlaczem HD o przekątnej 6,5 cala i nawigacją 3D.

Fiat 500X City Look Uconnect Live

System Uconnect™ LIVE

Nowoczesny SUV - zaawansowane technologie. System Uconnect LIVE to wiele usług zapewniających kierowcy nowe wrażenia. Na przykład TomTom LIVE dostarcza aktualizowane na bieżąco informacje na temat ruchu drogowego, pogody i sytuacji na drodze. W czasie jazdy kierowcy może towarzyszyć muzyka z serwisów TuneIn i Deezer. Ma on dostęp do ponad 100 000 internetowych stacji radiowych oraz biblioteki muzycznej, liczącej ponad 35 milionów utworów. A do tego bieżące wiadomości z całego świata podawane przez agencję Reuters!

Fiat 500X City system Hi-Fi Beats Audio

System Hi-Fi Beats™

We wnętrzu Fiata 500X City Look można bez skrępowania uwolnić emocje dzięki muzyce i systemowi Hi-Fi BeatsAudio. Czysty i pełny dźwięk z 9 głośników i wzmacniacza o mocy ponad 500 W wywołuje gęsią skórkę.

Fiat 500X City Look system Keyless

System Keyless Entry/ Keyless Go

Dzięki technologii bezkluczykowej można odblokować i zablokować drzwi Fiata 500X City Look, a nawet uruchomić silnik, nie wyciągając kluczyka z kieszeni.

500X City Look reflektory biksenonowe

Automatyczne światła drogowe/mijania i reflektory biksenonowe

Optymalną widoczność gwarantują aktywne systemy włączające i wyłączające poszczególne opcje świateł w zależności od warunków oświetlenia i ruchu. Widoczność poprawiają też reflektory w technologii ksenonowej, które skuteczniej, w sposób bardziej naturalny dla ludzkiego oka oświetlają przestrzeń przed samochodem.

Promocje