Fiat 500L Trekking Cena: od 20 300 EUR

Fiat 500L Trekking Cena: od 20 300 EUR

Chcesz poznać wszystkie detale?

Twoje pragnienie odkrywania i urok stylu Fiata 500L, rodzinnego auta, które zaprasza wszystkich na wspólną przygodę.

Technologia

Fiat 500L Trekking radio samochodowe Bluetooth

Twoja muzyka

Podróżowanie jest ciekawsze przy ulubionej muzyce: dlatego Fiat 500L Trekking ma nie tylko radio analogowe, lecz także cyfrowe (DAB), które można połączyć z różnymi urządzeniami (odtwarzacze multimedialne, iPod, iPhone, smartfony) przez port USB, złącze Aux-in i Bluetooth®.

Fiat 500L Trekking System audio Beats

Podkręć głośność

Słuchaj, czego tylko zapragniesz, siedząc w najlepszym rzędzie. System audio nowego Fiata 500L Living został opracowany z wykorzystaniem technologii Beats AudioTM i ma 6 głośników w przednich i tylnych drzwiach,  Subwoofer w bagażniku i 8-kanałowy wzmacniacz cyfrowy, dający łączną moc 520W. Gotowy, aby cieszyć się koncertem na wygodnym miejscu za kierownicą?

Fiat 500L Trekking System audio Beats

Tecnologia Uconnect™

Uconnect™ pozwala na zarządzanie wszystkimi funkcjami multimediów w Twoim Fiacie 500L Trekking za pomocą ekranu dotykowego 5”. Co więcej, urządzenie Uconnect™ 5’’ Radio NAV umożliwia korzystanie z funkcji nawigacji 2.5D TomTom.

FIAT 500L Trekking Uconnect live

System Uconnect™ LIVE

Jeśli kochasz technologię, nie przegap Uconnect™ LIVE: łącząc radio Uconnect™ ze swoim smartfonem, możesz korzystać z wielu aplikacji w systemie pokładowym swojego Fiata 500L Trekking, takich jak Facebook czy Twitter. Możesz też wybierać spośród ponad 35 milionów utworów muzycznych dzięki serwisowi Deezer i ponad 100 000 stacji radiowych z TuneIn, śledzić najnowsze wiadomości z serwisu Reutersa, a dzięki usługom Live TomTom uzyskiwać informacje dotyczące ruchu drogowego czy pogody i ostrzeżenia o fotoradarach.

Fiat 500L Trekking ecodrive

eco:Drive™

Oszczędzaj energię za jednym dotknięciem palca dzięki aplikacji eco:Drive™, która pomaga zmniejszyć zużycie paliwa i na bieżąco sprawdzać poziom emisji dwutlenku węgla. Gdy siadasz za kierownicą, aplikacja analizuje i rejestruje zachowanie samochodu, po czym wyświetla Twój eco:Index. Dzięki temu uzyskujesz cenne informacje na temat tego, jak możesz poprawić swój styl jazdy i zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 16%.

Fiat 500L Trekking infotainment

Wszystko w zasięgu ręki

Faktem jest, że Fiat 500L Trekking to duży samochód, ale masz w nim wszystko w zasięgu ręki, zwłaszcza technologię.  Za jednym dotknięciem możesz odtwarzać muzykę, przeglądać mapy, połączyć się z Facebookiem lub Twitterem lub zmniejszyć emisję spalin.

Promocje