Gama Fiata 500L oferuje więcej przestrzeni dla Ciebie i powiększa się o nowego członka rodziny. Poznaj nowego Fiata 500L Sport: wszystko to, czego potrzebujesz w nowym, sportowym wydaniu.PRZESTRZEŃ Z ODROBINĄ SMAKU

Cała przestrzeń, której potrzebujesz, teraz w wersji sportowej. Począwszy od nowego, po 17-calowe felgi aluminiowe w kolorze czarnym z czerwoną wstawką i logo "SPORT" na błotniku.
W 500L Sport nie brakuje przestrzeni na wyjątkowość.

Wygląd zewnętrznySTYLOWA RODZINA

Proszę, wsiądź do środka. Styl jest zawsze mile widziany w nowym 500L Sport. Podziwiaj wystrój wnętrza z ciekawymi detalami, które idealnie oddają charakter tego rodzinnego samochodu.

Wnętrze

Technologia

WIELKI RÓWNIEŻ POD WZGLĘDEM TECHNOLOGII

WIELKI RÓWNIEŻ POD WZGLĘDEM TECHNOLOGII

Zasiądź za kierownicą nowego Fiata 500L Sport i rozpocznij swoją przygodę z 7-calowym ekranem UconnectTM HD LIVE. Połącz radio samochodowe UconnectTM ze swoim urządzeniem i korzystaj z licznych aplikacji za pośrednictwem wbudowanego systemu, w tym z Facebook CheckIn i Twittera. Czy można chcieć czegoś więcej?
APPLE CARPLAY

APPLE CARPLAY

Apple CarPlay to nowocześniejszy i bezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w Twoim samochodzie. Z łatwością można korzystać z map, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, jak również słuchać muzyki, a wszystko to bez konieczności odrywania uwagi od prowadzenia.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń
CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Apple inc.
ANDROID

ANDROID

System Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wyposażony jest w intuicyjny interfejs, możliwość obsługi przyciskami umieszczonymi na kierownicy oraz funkcję komend głosowych.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń

Android, Android Auto, Google Play i inne znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc.
RADOŚĆ JAZDY

RADOŚĆ JAZDY

Pełna kontrola w Twoich rękach. Dzięki kierownicy z przyciskami sterowania, jazda Twoim nowym Fiatem 500L Sport będzie równie łatwa jak przyjemna. Zarządzaj połączeniami, muzyką i wieloma innymi funkcjami zaledwie jednym dotykiem palca i bez konieczności odrywania uwagi od prowadzenia.
MOPAR: IDEALNY ASYSTENT

MOPAR: IDEALNY ASYSTENT

Przestań robić to wszystko sam. Mopar CONNECT został stworzony po to, aby ułatwić Ci życie. Dzięki tej technologii możesz sprawdzać status różnych funkcji samochodu bezpośrednio ze swojego smartfona: sprawdzaj, czy zamknąłeś drzwi, jak szybko jechałeś, a nawet gdzie zaparkowałeś samochód.