Gama Fiata 500L oferuje więcej przestrzeni dla Ciebie i powiększa się o nowego członka rodziny. Poznaj nowego Fiata 500L Sport: wszystko to, czego potrzebujesz w nowym, sportowym wydaniu.PRZESTRZEŃ Z ODROBINĄ SMAKU

Cała przestrzeń, której potrzebujesz, teraz w wersji sportowej. Począwszy od nowego, po 17-calowe felgi aluminiowe w kolorze czarnym z czerwoną wstawką i logo "SPORT" na błotniku.
W 500L Sport nie brakuje przestrzeni na wyjątkowość.

Wygląd zewnętrznySTYLOWA RODZINA

Proszę, wsiądź do środka. Styl jest zawsze mile widziany w nowym 500L Sport. Podziwiaj wystrój wnętrza z ciekawymi detalami, które idealnie oddają charakter tego rodzinnego samochodu.

Wnętrze

Technologia

Wielki również pod względem technologii

Wielki również pod względem technologii

Zasiądź za kierownicą nowego Fiata 500L Sport i rozpocznij swoją przygodę z 7-calowym ekranem UconnectTM HD LIVE. Połącz swojego smartfona z systemem multimedialnym UconnectTM i korzystaj z licznych aplikacji za pośrednictwem wbudowanego systemu, w tym z Facebook CheckIn i Twittera. Czy można chcieć czegoś więcej?
APPLE CARPLAY

Apple CarPlay

Nowy 500L Cross współpracuje z Apple CarPlay. Apple CarPlay zapewnia inteligentniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z iPhone’a w samochodzie. Dzięki głównym aplikacjom i funkcjom, opracowanym specjalnie z myślą o CarPlay na ekranie Twojego Fiata 500L Cross, otrzymasz dostęp do informacji o sytuacji na drodze, wykonasz telefon, wyślesz i odbierzesz wiadomości oraz posłuchasz muzyki bez wpływu na obniżenie koncentracji w trakcie prowadzenia samochodu. Siri umożliwi Ci wydawanie komend głosowych do obsługi głównych funkcji smartfona. Możesz wykorzystać do tego również dotykowy ekran lub przyciski na kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń. 

CarPlay, iPhone i Siri to zarejestrowane znaki handlowe, będące własnością Apple Inc.   
ANDROID

Android Auto

Nowy 500L Cross jest kompatybilny z Android Auto™. Android Auto™ ułatwia dostęp do Twoich treści i aplikacji podczas jazdy, bez uszczerbku na bezpieczeństwie. Twoje aplikacje pojawią się na ekranie Twojego 500L Cross. Wszystko to z wykorzystaniem prostego, intuicyjnego interfejsu, ułożonego w przejrzyste strony. Dzięki Google Maps będziesz na bieżąco poinformowany o korkach i nie tylko. Dzięki najlepszej technologii sterowania głosowego, możesz dzwonić oraz wysyłać i odbierać wiadomości bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

Android, Android Auto, Google Play i inne nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc.

RADOŚĆ JAZDY

Przyjemność z jazdy

Pełna kontrola w Twoich rękach. Dzięki kierownicy z przyciskami sterowania, systemem multimedialnym jazda Twoim nowym Fiatem 500L Sport będzie równie łatwa jak przyjemna. Zarządzaj połączeniami, muzyką i wieloma innymi funkcjami zaledwie jednym dotykiem palca i bez konieczności odrywania uwagi od prowadzenia.
MOPAR: IDEALNY ASYSTENT

Mopar® Connect: Idealny asystent

Przestań robić to wszystko sam. Mopar® Connect został stworzony po to, aby ułatwić Ci życie. Dzięki tej technologii możesz sprawdzać status różnych funkcji samochodu bezpośrednio ze swojego smartfona: sprawdzaj, czy zamknąłeś drzwi, jak szybko jechałeś, a nawet gdzie zaparkowałeś samochód.