500L S-Design

Nadchodzi styl.
Maksymalna przestrzeń, sportowa stylistyka.

Technologia

Zawsze wiesz, dokąd zmierzasz

Dzięki dostępnemu opcjonalnie systemowi nawigacji Tom Tom zawsze będziesz mieć przy sobie aktualne mapy. Wybór trasy staje się jeszcze łatwiejszy z nowym systemem Uconnect 7” HD NAV LIVE z ekranem dotykowym.

Masz wszystko pod kontrolą

Kierownica z przyciskami sprawia, że masz wszystko pod ręką. Możesz sterować głównymi funkcjami radia i przyrządów cały czas skupiając się na jeździe.
Ponadto dzięki funkcji rozpoznawania głosu otrzymasz dostęp do funkcji Siri® Eyes Free*, która pozwala na interakcję z Twoim iPhonem bez rozpraszania Twojej uwagi.

Dostęp do funkcji *Siri® Eyes Free wymaga posiadania iPhone’a kompatybilnego z technologią Siri

Kontroluj 7-calowy ekran jednym palcem

Za pomocą systemu Uconnect HD LIVE z 7-calowym ekranem otrzymasz wszystko to, czego możesz potrzebować na trasie. Podłącz go do swojego smartfona i korzystaj z aplikacji:
  • eco:Drive, która kontroluje Twój styl jazdy i pomaga oszczędzać paliwo
  • my:Car, która sprawdza stan Twojego samochodu także za pomocą smartfona i zapamiętuje, gdzie zaparkowałeś.

Apple CarPlay w standardzie

Nowy 500L S-Design obsługuje Apple CarPlay. Apple CarPlay to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na korzystanie z iPhone’a za kierownicą. Dzięki najważniejszym funkcjom i głównym aplikacjom dostosowanym specjalnie do CarPlay, na ekranie Twojego 500L S-Design uzyskujesz dostęp do informacji drogowych. Możesz też dzwonić, wysyłać i odbierać wiadomości, a także słuchać muzyki bez odrywania się od jazdy. Sterowanie głosowe Siri pozwala na korzystanie z głównych funkcji Twojego smartfona. Dodatkowo masz także możliwość posługiwania się ekranem dotykowym i przyciskami sterowania na kierownicy.


Kliknij tutaj i sprawdź listę kompatybilnych urządzeń.

CarPlay, iPhone i Siri to zarejestrowane znaki towarowy firmy Apple Inc.

Android Auto w standardzie

Nowy 500L działa z systemem Android Auto, dzięki któremu masz łatwy dostęp do swoich informacji i aplikacji za kierownicą, bez uszczerbku na bezpieczeństwie. 500L S-Design posiada przyjazny w obsłudze interfejs i wyświetla Twoje aplikacje na łatwo czytelnych stronach. Google Maps daje Ci między innymi dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Dzięki zaawansowanej technologii możesz wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości bez odrywania rąk od kierownicy.


Kliknij tutaj i sprawdź listę kompatybilnych urządzeń.

Android, Android AutoTM, Google Play i pozostałe są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

Mopar® CONNECT

Dzięki Mopar® CONNECT problemy odchodzą w przeszłość. Teraz zawsze wiesz, gdzie zaparkowałeś swój samochód, możesz kontrolować otwieranie i zamykanie drzwi, sprawdzać prędkość i trasę, a wszystko to za pomocą smartfona. Dodatkowo dzięki przesyłaniu powiadomień już nigdy nie zostawisz niczego ważnego w samochodzie. Dostępne jako wyposażenie opcjonalne.