Skip to content Skip to navigation

  MULTIMEDIA

  W dzisiejszym świecie wszystko jest połączone z internetem. Dlatego 500L Connect zapewnia doskonałą łączność podczas podróży dzięki systemowi Uconnect z 7 -calowym wyświetlaczem i nawigacją, radiem DAB, kompatybilnym z Apple CarPlay i Android Auto™.

  INFOTAINMENT

  APPLE CARPLAY

  Dzięki wsparciu Apple CarPlay możesz podłączyć swojego iPhone’a do 7-calowego ekranu HD Uconnect™ i korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów koncentrując cały czas uwagę na drodze. Obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego.

  CarPlay, iPhone i Siri są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple inc.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  ANDROID AUTO™

  500L Connect jest kompatybilny z Android Auto™. Podłącz swojego smartfona i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami i nie tylko, bez podejmowania ryzyka. Dzięki przejrzystemu interfejsowi Twoje aplikacje będą wyświetlone na 7-calowym ekranie HD Uconnect™ w uporządkowanych zakładkach. Dzięki Android Auto™ możesz słuchać YouTube Music i strumieniować ponad 50 milionów utworów w niekończącej się playliście, bez reklam.

  Google, Google Play i Android Auto są znakami handlowymi Google LLC.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  BEATS PREMIUM AUDIO

  Doświadcz nowego poziomu jakości muzyki dzięki systemowi stereo Beats (dostępnemu jako opcja).