Chcesz wiedzieć więcej?

Gwiaździste niebo nad Twoją głową, charakterystyczny styl Fiata 500 wokół Ciebie. Dołącz do właścicieli najbardziej reprezentacyjnego miejskiego samochodu na świecie. Jeden unikalny styl, wiele osobowości.

Warianty wykończenia Pop, Lounge i pełen blasku, ekskluzywny wariant 500 Star.

Poczuj sportowy charakter za kierownicą Fiata 500S i nowego Fiata 500 Rockstar. Sport nigdy jeszcze nie był tak stylowy.

Nowy silnik hybrydowy

Hybrydowy Fiat 500 - odkryj nowy sposób podróżowania. Nowy Fiat 500, teraz również z napędem hybrydowym, zawiezie Cię do świata korzystnych rozwiązań. Odkryj wszystkie zalety nowego samochodu hybrydowego.
New Hybrid Engine

COŚ DLA CIEBIE

Dzięki nowej technologii hybrydowej, Fiat 500 stał się bardziej ekonomiczny, zmniejszając zużycie paliwa nawet o 20%, a także bardziej ekologiczny, szanując i chroniąc środowisko poprzez ograniczenie emisji CO2.

THE HYBRID ENGINE

JAK DZIAŁA SILNIK HYBRYDOWY?

Funkcja E-Assist sprawia, że silnik elektryczny wspomaga przyspieszanie.

Dzięki funkcjom E-Coasting i E-Breaking nie ma potrzeby ładowania litowego akumulatora, który naładuje się sam podczas zwalniania i hamowania.

Również rozbudowana funkcja Start & Stop wyłącza silnik poniżej prędkości 30km/h, zmniejszając zużycie paliwa*.

WSZYSTKO W ZASIĘGU WZROKU

Dzięki nowemu wyświetlaczowi TFT korzystanie z technologii hybrydowej nigdy nie było tak proste. Spójrz na wykresy przepływów energii na desce rozdzielczej i sprawdź, kiedy akumulator jest ładowany a kiedy dostarcza energii.

Ponadto zawsze dowiesz się o poziomie naładowania akumulatora pomocniczego oraz, dzięki wykresowi podróży, będziesz widzieć ilość energii dostarczanej z akumulatora podczas toczenia się pojazdu, co pozwoli Ci na możliwie najbardziej oszczędną jazdę.

Multimedia

Gwiazdy nigdy nie świeciły jaśniej
Fiat 500C Android Auto™

Wspaniała kolekcja – Apple Carplay

Wspaniała kolekcja – Apple Carplay

Wsiądź do swojego Fiata 500C i odkryj bardziej bezpieczny i inteligentny sposób korzystania z iPhone’a podczas jazdy. Dzięki funkcji Apple CarPlay wystarczy, że podłączysz swojego iPhone’a do systemu multimedialnego Uconnect HD, aby korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać muzyki z Apple Music, audiobooków lub podcastów nie odrywając uwagi od drogi. Funkcją Apple CarPlay możesz sterować za pomocą komend głosowych Siri lub ekranu dotykowego.

Kliknij tutaj aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

Apple CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Apple Inc.

Fiat 500C TomTom navigator

Mopar® Connect

Dzięki aplikacji Uconnect LIVE wszystkie usługi Mopar® masz zawsze przy sobie. Ponadto możesz kontrolować status i trasę swojego Fiata 500 bezpośrednio ze smartfona. Za pomocą funkcji zdalnych możesz zobaczyć, gdzie zaparkowałeś samochód, sprawdzić czy drzwi są zamknięte, a jeżeli zapomnisz zabrać coś z samochodu, otrzymasz powiadomienie push.

CASA 500


Odwiedź wirtualne muzeum, aby na nowo przeżyć wspaniałą historię Fiata 500. Od pierwszej wersji z 1957 roku aż do nowego Fiata 500 «la Prima».

ODWIEDŹ CASA 500

Promocje