HEADER
Skip to content Skip to navigation

  JAZDA NIGDY NIE SPRAWIAŁA TAKIEJ FRAJDY

  SYSTEM MULTIMEDIALNY

  500% frajdy. Odkryj system multimedialny Uconnect™ swojego hybrydowego Fiata 500 i 500C, z 7-calowym ekranem dotykowym, tunerem radia cyfrowego DAB i kierownicą wielofunkcyjną. A dzięki systemowi Bluetooth® Twoje ręce mogą zostać na kierownicy, a wzrok na drodze.

  MOPAR® CONNECT 

  Dzięki technologii nowej generacji Mopar® Connect gdziekolwiek jesteś, Twój samochód będzie zawsze pod ręką. Blokuj i odblokowuj drzwi, sprawdzaj gdzie jest zaparkowany i otrzymuj powiadomienia o jego lokalizacji i aktualnej prędkości. A dzięki powiadomieniom push nie zapomnisz niczego ze środka. (opcja za dodatkową opłatą)

  APPLE CARPLAY

  Dzięki wsparciu Apple CarPlay możesz podłączyć swojego iPhone’a do systemu multimedialnego Uconnect™ z 7-calowym wyświetlaczem HD, aby korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odczytywać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów bez odciągania uwagi od drogi. Obsługuj Apple CarPlay za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Dostępne za dodatkową opłatą.

  CarPlay, iPhone, i Siri to zarejestrowane znaki handlowe firmy Apple inc.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  ANDROID AUTO™

  Fiat 500 i 500 C jest kompatybilny z Android Auto™. Podłącz swojego smartfona i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami i nie tylko, w bezpieczny sposób. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, Twoje aplikacje będą wyświetlone na 7-calowym wyświetlaczu systemu multimedialnego Uconnect™ w uporządkowanych zakładkach. Dostępne za dodatkową opłatą.

  Google, Google Play, Android Auto to zastrzeżone znaki handlowe firmy Google LLC.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.