Wsiądź do Fiata 500 Dolcevita



WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Kompaktowy i ekskluzywny, stylowy, a jednocześnie bardziej przyjazny dla środowiska.Wyposażono go w ekskluzywną tabliczkę Hybrid, która podkreśla nowy, ekologiczny styl życia.

Wsiądź do Fiata 500 Dolcevita



WNĘTRZE

Niesamowite piękno obecne jest również wewnątrz samochodu. Każda chwila za kierownicą 500 Dolcevita Hybrid będzie komfortowym i wyjątkowym przeżyciem.

Multimedia

Apple CarPlay

Apple CarPlay to najprostszy sposób na połączenie Twojego iPhone'a z Uconnect 7” HD.
Otrzymuj wskazówki podczas jazdy, wykonuj i odbieraj połączenia i wiadomości, słuchaj Apple Music, audiobooków czy podcastów bez odrywania wzroku od drogi.

Kliknij tutaj, aby poznać kompatybilne urządzenia.

Apple CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Android Auto

Łatwo podłączysz swojego smartfona do UconnectTM 7” HD za pomocą Android Auto.
Dzięki przyjaznemu interfejsowi z łatwością będziesz zarządzać mapami, muzyką, kontaktami i innymi funkcjami. I to wszystko bez rozpraszania podczas jazdy.

Kliknij tutaj, aby poznać kompatybilne urządzenia.

Android, Android AutoTM, Google Play i inne znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

Mopar® Connect

Zarządzaj samochodem za pomocą swojego smartfona dzięki aplikacji Uconnect LIVE. System wyświetli status i lokalizację Twojej 500 Dolcevita Hybrid, przypominając Ci gdzie zaparkowałeś i wyśle powiadomienia Push, przypominając o wzięciu wszystkich niezbędnych rzeczy z samochodu.

CASA 500


Odwiedź wirtualne muzeum, aby na nowo przeżyć wspaniałą historię Fiata 500. Od pierwszej wersji z 1957 roku aż do nowego Fiata 500 «la Prima».

odwiedź dom 500

NOWY SILNIK HYBRYDOWY

Odkryj nowy sposób podróżowania.
500 Dolcevita w wersji hybrydowej, wprowadzi Cię w świat pełen korzyści.
Motore Hybrid

Dzięki technologii hybrydowej, Fiat 500 Dolcevita Hybrid stał się bardziej ekonomiczny i ekologiczny, zmniejszając zużycie paliwa nawet o 20%, a także ograniczając emisje CO2. Świadomi kierowcy mogą również skorzystać z różnych korzyści dla właścicieli pojazdów hybrydowych, takich jak ulgi podatkowe, darmowe miejsca parkingowe i wiele innych..

Motore Hybrid

Funkcja E-Assist pozwala silnikowi elektrycznemu na wspomaganie przyspieszenia.

Dzięki funkcjom E-Coasting i E-Breaking nie trzeba ładować akumulatora litowego. Ładuje się samoczynnie podczas zwalniania i hamowania.

Ponadto funkcja Extended Start & Stop wyłącza silnik poniżej prędkości 30 km/h, oszczędzając zużycie paliwa*.

*Podsumowanie testu akumulatora litowo-jonowego FIAT 500 GSE N3 BSG (UNECE 38.3)

Motore Hybrid

Dzięki wyświetlaczowi TFT” technologia hybrydowa nigdy nie była tak łatwa w użyciu. Sprawdź przepływ energii na wyświetlaczu i dowiedz się, kiedy akumulator ładuje się lub dostarcza energię.

Zawsze będziesz na bieżąco informowany o poziomie naładowania akumulatora, a dzięki diagramowi podróży zobaczysz energię dostarczaną z akumulatora w danym okresie, aby móc zaplanować swoją dalszą podróż.