Wsiądź do Fiata 500 DolcevitaWYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Kompaktowy i ekskluzywny, stylowy, a jednocześnie bardziej przyjazny dla środowiska.Wyposażono go w ekskluzywną tabliczkę Hybrid, która podkreśla nowy, ekologiczny styl życia.

Wsiądź do Fiata 500 DolcevitaWNĘTRZE

Niesamowite piękno obecne jest również wewnątrz samochodu. Każda chwila za kierownicą 500 Dolcevita Hybrid będzie komfortowym i wyjątkowym przeżyciem.

Multimedia

Apple CarPlay

Apple CarPlay to najprostszy sposób na połączenie Twojego iPhone'a z Uconnect 7” HD.
Otrzymuj wskazówki podczas jazdy, wykonuj i odbieraj połączenia i wiadomości, słuchaj Apple Music, audiobooków czy podcastów bez odrywania wzroku od drogi.

Kliknij tutaj, aby poznać kompatybilne urządzenia.

Apple CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Android Auto

Łatwo podłączysz swojego smartfona do UconnectTM 7” HD za pomocą Android Auto.
Dzięki przyjaznemu interfejsowi z łatwością będziesz zarządzać mapami, muzyką, kontaktami i innymi funkcjami. I to wszystko bez rozpraszania podczas jazdy.

Kliknij tutaj, aby poznać kompatybilne urządzenia.

Android, Android AutoTM, Google Play i inne znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

Mopar® Connect

Zarządzaj samochodem za pomocą swojego smartfona dzięki aplikacji Uconnect LIVE. System wyświetli status i lokalizację Twojej 500 Dolcevita Hybrid, przypominając Ci gdzie zaparkowałeś i wyśle powiadomienia Push, przypominając o wzięciu wszystkich niezbędnych rzeczy z samochodu.

CASA 500


Odwiedź wirtualne muzeum, aby na nowo przeżyć wspaniałą historię Fiata 500. Od pierwszej wersji z 1957 roku aż do nowego Fiata 500 «la Prima».

odwiedź dom 500

NOWY SILNIK HYBRYDOWY

Odkryj nowy sposób podróżowania.
500 Dolcevita w wersji hybrydowej, wprowadzi Cię w świat pełen korzyści.
Motore Hybrid

Dzięki technologii hybrydowej, Fiat 500 Dolcevita Hybrid stał się bardziej ekonomiczny i ekologiczny, zmniejszając zużycie paliwa nawet o 20%, a także ograniczając emisje CO2. Świadomi kierowcy mogą również skorzystać z różnych korzyści dla właścicieli pojazdów hybrydowych, takich jak ulgi podatkowe, darmowe miejsca parkingowe i wiele innych..

Motore Hybrid

Funkcja E-Assist pozwala silnikowi elektrycznemu na wspomaganie przyspieszenia.

Dzięki funkcjom E-Coasting i E-Breaking nie trzeba ładować akumulatora litowego. Ładuje się samoczynnie podczas zwalniania i hamowania.

Ponadto funkcja Extended Start & Stop wyłącza silnik poniżej prędkości 30 km/h, oszczędzając zużycie paliwa*.

*Podsumowanie testu akumulatora litowo-jonowego FIAT 500 GSE N3 BSG (UNECE 38.3)

Motore Hybrid

Dzięki wyświetlaczowi TFT” technologia hybrydowa nigdy nie była tak łatwa w użyciu. Sprawdź przepływ energii na wyświetlaczu i dowiedz się, kiedy akumulator ładuje się lub dostarcza energię.

Zawsze będziesz na bieżąco informowany o poziomie naładowania akumulatora, a dzięki diagramowi podróży zobaczysz energię dostarczaną z akumulatora w danym okresie, aby móc zaplanować swoją dalszą podróż.

PAKIET D-FENCE

Innowacyjny system produktów do odkażania innowacyjny system produktów do odkażania kabiny i atmosfery pasażera w kabinie oraz atmosfery pasażera
PAKIET D-FENCE

PAKIET D-FENCE

Nowy pakiet ochronny D-Fence zawiera 3 produkty pomagające Ci utrzymać samochód w czystości: wysokowydajny filtr kabinowy z aktywnym węglem pochłania 98% zanieczyszczeń przenikających z zewnątrz, oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA pomaga oczyścić powietrze wewnątrz samochodu, a lampa UV usuwa do 99% bakterii znajdujących się na powierzchniach w kabinie.