SYSTEM MULTIMEDIALNY

  W Fiacie (500C)RED zawsze będziesz miał kontakt z tym, co lubisz: korzystaj z systemu multimedialnego Uconnect™ z 7-calowym ekranem dotykowym, DAB oraz kompatybilnością z Apple CarPlay i Android Auto™.

  INFOTAINMENT

  APPLE CARPLAY

  Dzięki wsparciu Apple CarPlay możesz podłączyć swojego iPhone’a do systemu multimedialnego Uconnect™ z 7-calowym wyświetlaczem HD, aby korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odczytywać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów bez odciągania uwagi od drogi. Obsługuj Apple CarPlay za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego.

  CarPlay, iPhone, i Siri to zarejestrowane znaki handlowe firmy Apple inc.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  ANDROID AUTO™

  Fiat (500C)RED jest kompatybilny z Android Auto™. Podłącz swojego smartfona i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami i nie tylko, w bezpieczny sposób. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, Twoje aplikacje będą wyświetlone na 7-calowym wyświetlaczu systemu multimedialnego Uconnect™ w uporządkowanych zakładkach.

  Google, Google Play, Android Auto to zastrzeżone znaki handlowe firmy Google LLC.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  BEATS

  Niech Twoja miłość do muzyki będzie dobrze słyszana: korzystaj z systemu Beats Audio Hi-Fi z 8-kanałowym wzmacniaczem DSP, 6 głośnikami i subwooferem o łącznej mocy 440 W. (opcja za dodatkową opłatą)

  MOPAR® CONNECT

  Dzięki technologii nowej generacji Mopar® Connect Twój samochód jest zawsze w zasięgu ręki. Możesz blokować i odblokowywać drzwi, sprawdzić gdzie jest zaparkowany oraz śledzić każdy jego ruch i aktualną prędkość. Dzięki powiadomieniom push nie zostawisz niczego ważnego w środku. (opcja za dodatkową opłatą)