500C - A me gli occhi, cielo

500C - A me gli occhi, cielo

Chcesz poznać wszystkie detale?

500C — rozkoszuj się słońcem i ciesz się spojrzeniami pełnymi zachwytu. Fiat 500 cabrio – nietuzinkowa linia nadwozia, komfortowe wnętrze i elektrycznie otwierany dach. Postaw na oryginalny, miejski styl i komfort prowadzenia.

Fiat 500C Mirror

Nowy Fiat 500C Mirror

500C Mirror, zaprojektowany pierwotnie jako samochód dla pokolenia urodzonego w latach 80. i 90. wraca z zupełnie nowym wyglądem.
Stylistyka modelu jest jeszcze elegantsza, a paleta kolorów została wzbogacona o lakier niebieski Italia. Samochód wyróżnia się wieloma chromowanymi dodatkami oraz szklanym dachem.
Dowiedz się więcej
Fiat 500 Collezione: unique style details.

Fiat 500 Collezione

Zmieniają się pory roku, a wraz z nimi moda. Klasa i styl zawsze pozostają takie same. Poznaj nowego Fiata 500 Collezione Fall-Winter, inspirowanego kolorami jesieni. Idealna mieszanka stylu i charakteru, dzięki pełnym elegancji detalom, jak na przykład nowy, dwukolorowy lakier Brunello i ekskluzywne, 16-calowe felgi aluminiowe z wykończeniem w kolorze miedzi.
Odkryj więcej

Technologia

Fiat 500C infotainment

Korzystam z mediów społecznościowych, ale nikogo nie śledzę.

Ciesz się słońcem, zabawą i surfowaniem po internecie, oczywiście dzięki Uconnect™ Radio w Fiacie 500C. Ten kompleksowy system infotainment dostępny jest już w konfiguracji standardowej, obejmującej radio z tunerem AM/FM, wejściami USB/AUX i sterowaniem przy kierownicy. Konfiguracja ta może zostać rozszerzona o obsługę muzyki i wiadomości, zgodnie z Twoimi preferencjami, a także o nawigację TomTom LIVE i 7-calowy ekran HD.

Fiat 500 radio

Fiat 500C - Multimedia. Niech na ulicach zagości Twój rytm

Jeśli muzyka najwyższej jakości jest tym, czego szukasz, wybierz ośmiokanałowy system Beats Audio Hi-Fi ze wzmacniaczem DSP, sześcioma głośnikami oraz subwooferem o łącznej mocy 440W.

Cała ulica będzie rozbrzmiewać Twoją muzyką.

Fiat 500C multimedialne radio

Co masz na swojej liście top 500?

Samo radio Cię nie bawi? System Uconnect oferuje niezliczoną ilość dodatków i jest dostępny w wielu różnych wersjach 500C.

Dodaj do Uconnect Radio co tylko chcesz: upiększ je 5-calowym ekranem dotykowym lub 7-calowym ekranem dotykowym HD i odkryj wszystkie funkcje LIVE, obejmujące serwisy TuneIn, Deezer, Reuters, Twitter, Facebook, my:Car oraz eco:Drive.

Jeśli chcesz zyskać cały pakiet, wybierz Uconnect 7” HD Nav LIVE i ciesz się najwyższej jakości nawigacją TomTom na każdym wyjeździe.

Fiat 500C Uconnect

Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem

Włącz radio, aby uzyskać dostęp do 35 milionów utworów muzycznych z Deezer, 100 000 stacji radiowych na TuneIn, wiadomości z serwisu Reutersa lub nawigacji TomTom, albo połącz się z Facebookiem i Twitterem — co tylko zechcesz. Możesz też odbierać informacje pogodowe, żeby wiedzieć, kiedy rozłożyć miękki dach.

Uconnect LIVE sprawia, że podróż jest o wiele bardziej interesująca.

Fiat 500C nawigacja TomTom

Nie musisz kierować się gwiazdami

Z Fiatem 500C już nigdy się nie zgubisz: dzięki systemowi Uconnect Radio Nav LIVE możesz korzystać z usług LIVE i TomTom, włączając w to mapy 3D TomTom oraz dane o sytuacji na drodze przesyłane w czasie rzeczywistym, prognozę pogody, ostrzeżenia o fotoradarach i możliwość wyszukiwania punktów POI.

Może nawigowanie według gwiazd jest romantyczne, ale decyzja, aby prowadził Cię TomTom LIVE jest lepszą opcją.

500C ecodrive

Ekologiczna jazda, łatwe parkowanie

Fiat 500C ułatwia Ci życie z pomocą eco:Drive™, aplikacji, która pomaga w zredukowaniu emisji dwutlenku węgla przez informowanie na bieżąco o stylu jazdy i doradzanie, jak go poprawić.

System multimedialny

Fiat 500 infotainment

Radio UconnectTM LIVE

System UconnectTM Radio LIVE uprzyjemnia czas spędzony w podróży. Zaloguj się na Twitterze i utrzymuj kontakt ze znajomymi przez Facebooka. Udostępnij swoje położenie.
Możesz sprawdzać najnowsze wiadomości w serwisie Reuters, zlokalizować samochód przez my:Car i monitorować zużycie paliwa przez eco:Drive. Serwis Deezer zapewnia dostęp do 43 milionów utworów muzycznych, a przez TuneIn możesz odbierać 100 000 stacji radiowych. Ze wszystkich tych funkcji możesz korzystać poprzez prosty w obsłudze i kompleksowy system nagłośnienia z portami USB/AUX i sterowaniem przyciskami na kierownicy.
UconnectTM Radio LIVE uprzyjemni każdą podróż.

Fiat 500 nawigacja TomTom

Navigator

With 500 no road is ever a problem: with UconnectTM Radio Nav LIVE choose the top in the range of UconnectTM infotainment offered by 500 also when it comes to navigation, because you’ll have the integrated 2.5 TomTom maps and can consult all the TomTom LIVE services, such as real time traffic reports, weather forecasts, speed camera warnings and searches for places of interest.
Ready to navigate?
Fiat 500 ecodrive

Jedź tam, dokąd dusza zapragnie.

500C ułatwia życie: współpracująca z samochodem aplikacja eco:Drive™ pomaga ograniczać emisję CO2, dostarczając w czasie rzeczywistym wskazówek opartych na analizie stylu jazdy. Dzięki aplikacji Uconnect™ LIVE wartości te mogą być przesłane do Twojego profilu, a po zakończonej podróży możesz przeglądać zapisane dane — nie tylko w samochodzie, lecz także na ekranie smartfona lub komputera.
MOPAR CONNECT

Twój samochód w zasięgu ręki.

Dzięki innowacyjnej technologii MOPAR CONNECT już niczym nie musisz się martwić: zawsze będziesz wiedzieć gdzie zaparkowany jest Twój samochód oraz z jaką prędkością się porusza, w jakich miejscach byłeś, a także czy na pewno zamknąłeś za sobą drzwi – to wszystko sprawdzisz w swoim smartfonie. W razie konieczności alert przypomni Ci, że coś zostało w samochodzie.

Promocje