500C - A me gli occhi, cielo

500C - A me gli occhi, cielo

Chcesz poznać wszystkie detale?

500C — rozkoszuj się słońcem i ciesz się spojrzeniami pełnymi zachwytu. Fiat 500 cabrio – nietuzinkowa linia nadwozia, komfortowe wnętrze i elektrycznie otwierany dach. Postaw na oryginalny, miejski styl i komfort prowadzenia.

Fiat Fullback Pickup Exterieur

Nowy Fiat 500-60th: rewolucja stylu

Zaprojektowany z okazji 60–lecia Fiata 500.


Piękna linia nadwozia, porywające wnętrze, unikatowość potwierdzona specjalną tabliczką i najnowocześniejsza technologia – ten samochód został zaprojektowany po to, aby przyciągać spojrzenia. Wszystko w tym samochodzie świadczy o jego kultowym stylu. Dostępny wyłącznie jako kabriolet.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Fiat Fullback Pickup Exterieur

Fiat 500 Anniversario: tradycja i innowacja.

60 lat po narodzinach Fiata 500 niniejsza seria specjalna stanowi hołd dla wszystkich epok, podczas których wspólnie podróżowaliśmy na pokładzie tego kultowego małego samochodu. Każdy szczegół przywołuje unikalny czar sześćdziesięciu lat chwały. Chromowane elementy wykończenia, tradycyjne logo i wyjątkowe wnętrze nadają mu ponadczasowy, klasyczny styl, w którym nadal jest miejsce na najnowocześniejszą technologię.
Zwróć uwagę na wersję hatchback ze szklanym dachem panoramicznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Technologia

Fiat 500C infotainment

Korzystam z mediów społecznościowych, ale nikogo nie śledzę.

Ciesz się słońcem, zabawą i surfowaniem po internecie, oczywiście dzięki Uconnect™ Radio w Fiacie 500C. Ten kompleksowy system infotainment dostępny jest już w konfiguracji standardowej, obejmującej radio z tunerem AM/FM, wejściami USB/AUX i sterowaniem przy kierownicy. Konfiguracja ta może zostać rozszerzona o obsługę muzyki i wiadomości, zgodnie z Twoimi preferencjami, a także o nawigację TomTom LIVE i 7-calowy ekran HD.

Fiat 500 radio

Fiat 500C - Multimedia. Niech na ulicach zagości Twój rytm

Jeśli muzyka najwyższej jakości jest tym, czego szukasz, wybierz ośmiokanałowy system Beats Audio Hi-Fi ze wzmacniaczem DSP, sześcioma głośnikami oraz subwooferem o łącznej mocy 440W.

Cała ulica będzie rozbrzmiewać Twoją muzyką.

Fiat 500C multimedialne radio

Co masz na swojej liście top 500?

Samo radio Cię nie bawi? System Uconnect oferuje niezliczoną ilość dodatków i jest dostępny w wielu różnych wersjach 500C.

Dodaj do Uconnect Radio co tylko chcesz: upiększ je 5-calowym ekranem dotykowym lub 7-calowym ekranem dotykowym HD i odkryj wszystkie funkcje LIVE, obejmujące serwisy TuneIn, Deezer, Reuters, Twitter, Facebook, my:Car oraz eco:Drive.

Jeśli chcesz zyskać cały pakiet, wybierz Uconnect 7” HD Nav LIVE i ciesz się najwyższej jakości nawigacją TomTom na każdym wyjeździe.

Fiat 500C Uconnect

Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem

Włącz radio, aby uzyskać dostęp do 35 milionów utworów muzycznych z Deezer, 100 000 stacji radiowych na TuneIn, wiadomości z serwisu Reutersa lub nawigacji TomTom, albo połącz się z Facebookiem i Twitterem — co tylko zechcesz. Możesz też odbierać informacje pogodowe, żeby wiedzieć, kiedy rozłożyć miękki dach.

Uconnect LIVE sprawia, że podróż jest o wiele bardziej interesująca.

Fiat 500C nawigacja TomTom

Nie musisz kierować się gwiazdami

Z Fiatem 500C już nigdy się nie zgubisz: dzięki systemowi Uconnect Radio Nav LIVE możesz korzystać z usług LIVE i TomTom, włączając w to mapy 3D TomTom oraz dane o sytuacji na drodze przesyłane w czasie rzeczywistym, prognozę pogody, ostrzeżenia o fotoradarach i możliwość wyszukiwania punktów POI.

Może nawigowanie według gwiazd jest romantyczne, ale decyzja, aby prowadził Cię TomTom LIVE jest lepszą opcją.

500C ecodrive

Ekologiczna jazda, łatwe parkowanie

Fiat 500C ułatwia Ci życie z pomocą eco:Drive™, aplikacji, która pomaga w zredukowaniu emisji dwutlenku węgla przez informowanie na bieżąco o stylu jazdy i doradzanie, jak go poprawić.

Promocje