SYSTEM MULTIMEDIALNY

  500 Sport oferuje doskonałą łączność w podróży dzięki systemowi multimedialnemu Uconnect™ z 7-calowym ekranem dotykowym, DAB oraz kompatybilności z Apple CarPlay i Android Auto™.

  SYSTEM MULTIMEDIALNY

  APPLE CARPLAY

  Dzięki wsparciu Apple CarPlay możesz podłączyć swojego iPhone’a do 7-calowego ekranu Uconnect™ HD i korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów koncentrując cały czas uwagę na drodze. Obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego.

  CarPlay, iPhone i Siri są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple inc.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  ANDROID AUTO™

  Fiat 500 Sport jest kompatybilny z Android Auto™. Podłącz swojego smartfona i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami i nie tylko, bez narażania bezpieczeństwa. Dzięki przejrzystemu interfejsowi, Twoje aplikacje będą wyświetlone na 7-calowym ekranie Uconnect™ HD w uporządkowanych zakładkach. Dzięki Android Auto™ możesz korzystać z Youtube Music i słuchać ponad 50 milionów utworów w niekończącej się playliście, bez reklam.

  Google, Google Play i Android Auto są znakami handlowymi Google LLC.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  BEATS

  Niech Twoja pasja do muzyki wybrzmi głośno: ciesz się opcjonalnym systemem Beats Audio Hi-Fi z 8-kanałowym wzmacniaczem DSP, 6 głośnikami i subwooferem o całkowitej mocy 440 W.

  MOPAR® CONNECT

  Dzięki technologii nowej generacji Mopar® Connect gdziekolwiek jesteś, Twój samochód będzie zawsze pod ręką. Blokuj i odblokowuj drzwi, sprawdzaj gdzie jest zaparkowany i otrzymuj powiadomienia o jego lokalizacji i aktualnej prędkości. A dzięki powiadomieniom push nie zapomnisz niczego ze środka. (opcja za dodatkową opłatą)