SYSTEM MULTIMEDIALNY

  500% frajdy. Odkryj system multimedialny w 500 Cult.

  SYSTEM MULTIMEDIALNY

  APPLE CARPLAY

  Dzięki wsparciu Apple CarPlay możesz podłączyć swojego iPhone’a do 7-calowego ekranu Uconnect™ HD i korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów koncentrując cały czas uwagę na drodze. Obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Dostępne jako opcja.

  CarPlay, iPhone i Siri są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple inc.a

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  ANDROID AUTO™

  Fiat 500 Cult jest kompatybilny z Android Auto™. Podłącz swojego smartfona i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami i nie tylko, bez narażania bezpieczeństwa. Dzięki przejrzystemu interfejsowi, Twoje aplikacje będą wyświetlone na 7-calowym ekranie Uconnect™ HD w uporządkowanych zakładkach. Dzięki Android Auto™ możesz korzystać z Youtube Music i słuchać ponad 50 milionów utworów w niekończącej się playliście, bez reklam. Dostępne jako opcja.

  Google, Google Play i Android Auto są znakami handlowymi Google LLC.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  MOPAR® CONNECT

  Dzięki technologii nowej generacji Mopar® Connect gdziekolwiek jesteś, Twój samochód będzie zawsze pod ręką. Blokuj i odblokowuj drzwi, sprawdzaj gdzie jest zaparkowany i otrzymuj powiadomienia o jego lokalizacji i aktualnej prędkości. A dzięki powiadomieniom push nie zapomnisz niczego ze środka. Dostępny jako opcja.