Skip to content Skip to navigation

  SYSTEM MULTIMEDIALNY

  ​Dzięki systemowi multimedialnemu Uconnect™ z 7-calowym ekranem, nawigacją, tunerem radia cyfrowego DAB, w pełni zintegrowanym z Apple CarPlay i Android Auto™, nowa Dolcevita Edycja Specjalna oferuje Ci łączność, która idealnie sprawdzi się podczas Twoich podróży.

   
  INFOTAINMENT

  6 GŁOŚNIKÓW

  Wybierz swoją ulubioną melodię i stwórz idealną ścieżkę dźwiękową, której wspaniałym brzmieniem, dobywającym się z 6 głośników, będziesz mógł się cieszyć w trakcie każdej podróży.

   
  6 Speakers

  APPLE CARPLAY

  Dzięki wsparciu Apple CarPlay możesz podłączyć swojego iPhone’a do 7-calowego ekranu Uconnect™ HD i korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów koncentrując cały czas uwagę na drodze. Obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego.

  CarPlay, iPhone i Siri są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do Apple inc.​

  Kliknij tutaj aby poznać kompatybilne urządzenia

  ANDROID AUTO™

  Fiat 500C Dolcevita Edycja Specjalna jest kompatybilny z Android Auto™. Podłącz swojego smartfona i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami i nie tylko, bez narażania bezpieczeństwa. Dzięki przejrzystemu interfejsowi, Twoje aplikacje będą wyświetlone na 7-calowym ekranie Uconnect™ HD w uporządkowanych zakładkach.​

  Google, Google Play i Android Auto są znakami towarowymi firmy Google LLC.​

  Kliknij tutaj, aby poznać kompatybilne urządzenia