7-osobowy, praktyczny, komfortowy, niedrogi w utrzymaniu. Chcesz poznać wszystkie detale?

Przestronny, wszechstronny, solidny. Doblò to samochód 7-osobowy, którego nie trzeba przedstawiać.

Technologia

Fiat Doblò system informacyjno-multimedialny Uconnect

Gotowi na wielką podróż?

Fiatem Doblò możesz podróżować jeszcze przyjemniej dzięki systemowi Uconnect z 5-calowym kolorowym ekranem dotykowym. To urządzenie pozwala słuchać ulubionej stacji radiowej a dzięki wejściom AUX u USB odtwarzać pliki MP3 oraz listy utworów ze smartfona.
Fiat Doblò tecnologia infotainment

Surfuj po internecie w drodze

Podróżuj z dostępem do internetowych usług Uconnect LIVE dla Fiata Doblò. Przeglądaj Twittera i Facebooka, słuchaj muzyki w internetowej usłudze TuneIn lub korzystaj z biblioteki ponad 35 milionów utworów w usłudze Deezer. Możesz też słuchać na żywo informacji o korkach, które dostarcza Reuters.
Fiat Doblò Ecodrive

Czy samochód może być ekologiczny?

Fiat Doblò zużywa mniej paliwa dzięki systemowi eco:Drive, który monitoruje Twoje nawyki za kierownicą, analizuje poziom zużycia paliwa i emisji spalin, a następnie przedstawia Ci propozycje, co zrobić by jazda była jeszcze bardziej ekologiczna.
Fiat Doblò system cyfrowego radia i nawigacji

Gdzie byś teraz był bez NAV?

System Uconnect z dotykowym, 5-calowym ekranem w Fiacie Doblò jest dostępny opcjonalnie także w wersji z cyfrowym tunerem radiowym DAB i nawigacją NAV. Nawigacja ma wgrane mapy wszystkich dużych, europejskich krajów. Dla bezpiecznej jazdy z całą rodziną.

Promocje