Placeholder image

ŁĄCZNOŚĆ

Zupełnie nowy system Cinerama Infotainment nowego Fiata 500 «la Prima» z jasnym 10,25-calowym wyświetlaczem zawsze będzie dla Ciebie widoczny. Ultraszybkie parowanie Bluetooth połączy wszystkie smartfony w samochodzie w czasie krótszym niż 5 sekund. Ponadto interfejs z konfigurowalnym wyświetlaczem sprawi, że Twój system audio-nawigacyjny będzie łatwy w obsłudze i zawsze dostępny. Nowy Fiat 500 «la Prima» będzie również wyposażony w bezprzewodową ładowarkę.

CINERAMA INFOTAINMENT

BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

Podłącz iPhone'a do 10.25-calowgo wyświetlacza Uconnect™ i kontroluj system Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bez wątpienia Apple CarPlay to najbezpieczniejszy i najmądrzejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, a także słuchać muzyki, audiobooków lub podcastów cały czas utrzymując uwagę na drodze.

Dowiedz się więcej o kompatybilnych urządzeniach
CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc.

ANDROID AUTO™

Nowy Fiat 500 «la Prima» jest kompatybilny z Android Auto™. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, przyjazny interfejs wyświetla Twoje aplikacje na 10.25-calowym wyświetlaczu Uconnect™. Możesz zarządzać muzyką i kontaktami, a dzięki Google Maps możesz przeglądać mapy, sprawdzać warunki drogowe w czasie rzeczywistym bezpośrednio na ekranie dotykowym w sposób całkowicie bezpieczny.

Kliknij tutaj, aby poznać kompatybilne urządzenia.

TWÓJ 500 W TWOIM SMARTFONIE

Nowy Fiat 500 «la Prima» zapewnia pełny i najnowocześniejszy zestaw funkcji łączności, zarówno wewnątrz samochodu jak i poza nim, w tym także zupełnie nową aplikację mobilną.
Dzięki aplikacji „Fiat all-in” będziesz mógł zarządzać nowym 500 «la Prima» w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj wszystkie jej funkcje.

MY REMOTE

Dzięki mobilnemu pilotowi My Remote będziesz mógł zlokalizować pozycję Twojego Fiata 500 «la Prima» bezpośrednio ze swojego smartfona. A to nie wszystko! Aplikacja umożliwi Ci również blokowanie i odblokowywanie drzwi, sprawdzanie poziomu naładowania akumulatora czy też planowanie włączania klimatyzacji i ładowania pojazdu.

MY NAVIGATION

Dotarcie do celu nigdy nie było tak łatwe. Dzięki My Navigation możesz określić cel podróży bezpośrednio z aplikacji „Fiat all-in” i wysłać go do Twojego pojazdu jednym dotknięciem. Wyświetlacz nowego Fiata 500 «la Prima» natychmiast wskaże drogę do miejsca docelowego informując Cię na żywo o natężeniu ruchu, warunkach pogodowych, fotoradarach i punktach ładowania. Twoje mapy będą zawsze aktualizowane bezprzewodowo, zapewniając bezproblemowe użytkowanie.

MY eCHARGE

My eCharge pozwala użytkownikom nowego Fiata 500 «la Prima» wejść w świat usług ułatwiających zarządzanie ładowaniem akumulatora. Dzięki tej aplikacji Fiat, możesz w prosty sposób znaleźć pobliskie publiczne stacje ładowania oraz uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ładowaniem, płatnościami oraz przejrzeć historię ładowania akumulatora samochodu. Skorzystaj w domu ze swojej prywatnej ładowarki Wallbox i, dzięki zdalnemu zarządzaniu, wykorzystaj jej możliwości w najbardziej efektywny sposób.

MY ASSISTANT

Funkcja My Assistant zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym miejscu. Fiat 500 «la Prima» będzie w stanie wykonywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku na suficie*, kontaktować się z dedykowanym asystentem lub wezwać pomoc drogową bezpośrednio z ekranu dotykowego pojazdu lub w aplikacji "Fiat all-in".


*Połączenie z numerem alarmowym nie jest dostępne z ekranu dotykowego pojazdu ani za pośrednictwem aplikacji "Fiat All-in"

MY CAR

Zastanawiasz się, co się dzieje pod maską Twojego Fiata 500 «la Prima»? Nie martw się, dzięki funkcji My Car możesz w czasie rzeczywistym dostawać informacje o stanie samochodu. Ciśnienie w oponach, licznik przebiegu, aktualizacje serwisowe: wystarczy otworzyć aplikację "Fiat all-in" lub sprawdzić bezpośrednio na wyświetlaczu w kokpicie. Nowy Fiata 500 «la Prima» nie ma przed Tobą żadnych tajemnic.

MY ALERT

Nadchodzący Fiat 500 «la Prima» ma oczy zawsze szeroko otwarte. Aplikacja Fiat wyślę Ci powiadomienie push, jeśli z Twoim samochodem stanie się coś złego. W przypadku kradzieży nawiązany zostanie kontakt z operatorem, a Twój samochód zostanie namierzony, aby umożliwić policji jak najszybsze odnalezienie go*.

* My Alert to usługa opcjonalna w modelu Fiat 500 «la Prima»

MY WI-FI

Dzięki My WI-FI zawsze poczujesz się jak w domu. Nowa 500 «la Prima» to prawdziwy hotspot WI-FI, do którego można jednocześnie przyłączyć do 8 urządzeń: Ty i Twoi pasażerowie możecie skorzystać z okresu próbnego, aby nawigować, słuchać muzyki w streamingu czy audiobooków, komfortowo pracować online i korzystać z asystenta głosowego Amazon Alexa.

Uconnect-Services
Zawsze będziesz w kontakcie z Twoim nowym Fiatem 500 dzięki UconnectTM-Services
To pakiet, który wspomaga bezpieczeństwo Twojego samochodu i pozwala na zdalne sterowanie częścią funkcji.
Dowiedz się więcej