Placeholder image

FUNKCJE ELEKTRYCZNE

STWORZONY DLA MIASTA

Zasięg samochodu, który wynosi nawet do 320km pozwoli Ci na spokojne wypełnianie Twoich codziennych obowiązków - dojazd do pracy, na siłownię oraz powrót do domu. Używany do jazdy wyłącznie po mieście, zwiększa zasięg nawet do 458 km.

ZASIĘG WLTP

aż do

0 KM

CYKL MIEJSKI

aż do

0 KM

TRYB SHERPA

TRYB SHERPA

Kierowca będzie mógł wybrać „Tryb Sherpa” - inteligentną konfigurację jazdy, która przejmuje kontrolę nad samochodem. Tryb ten pozwala oszczędzić energię dokładnie obliczając jak dotrzeć do miejsca docelowego, optymalizując parametry samochodu np. ładowarkę samochodową, klimatyzację, limit prędkości i przyspieszenie.

SYSTEM KONTROLI MARTWEGO POLA
W nowej 500 «la Prima» jadąc z prędkością od 15 km/h do 140 km/h nowy czujnik ultradźwiękowy wykrywający 'martwe pole' zarówno z boku, jak i z tyłu samochodu, ostrzeże Cię za pomocą sygnału akustycznego i światła na lusterku bocznym.

SZYBKIE ŁADOWANIE

Nadchodzący Fiat 500 «la Prima», może być szybko naładowany z gniazdka o mocy 85 kW. Umożliwia to całodzienną jazdę samochodem (50km) dzięki 5-minutowemu ładowaniu, a osiągniecie 80% pełnego naładowania pojazdu następuje już po 35 minutach. Samochód będzie można ładować również w dowolnej publicznej stacji szybkiego ładowania dzięki dołączonemu kablowi Mode 3.

SZYBKA ŁADOWARKA 85 KW
50 KM W 5 MINUT
80% W 35 MINUT

JEDEN PEDAŁ - DWIE FUNKCJE

JEDEN PEDAŁ - DWIE FUNKCJE

Nowy Fiat 500 «la Prima» będzie jednym z pierwszych samochodów, który zaoferuje nowe wrażenia z jazdy za pomocą jednego pedału zarówno do przyspieszania, jak i zwalniania. Za każdym razem, gdy kierowca zdejmuje nogę z gazu, samochód zwalnia, a następnie przekształca odzyskaną energię kinetyczną w energię elektryczną i ładuje nią akumulator.

PEŁNY ZESTAW UMOŻLIWIAJĄCY ŁADOWANIE
DLA ŁATWEGO ŁADOWANIA W DOMU
  • Ekskluzywna ładowarka easyWallbox z kablem w Mode 3 zostanie dołączona do wyposażenia auta, tak aby móc stworzyć własną stację ładowania w domu. Wszystko w technologii Plug & Play. Urządzenie nie wymaga instalacji, ani połączenia Bluetooth, aby sprawdzać stan baterii. Ładowarka easyWallbox ma ustabilizowany system energii w przypadku wstrzymania dostawy energii elektrycznej.
DLA ŁATWEGO ŁADOWANIA POZA DOMEM
  • Nie musisz martwić się nieobecnością w domu, wystarczy użyć dołączonego do zestawu kabla Mode 3, aby naładować nowego Fiata 500 «la Prima» w publicznych stacjach ładowania.
ODKRYJ WIĘCEJ

Zdjęcia poglądowe. Sprzedaż pojazdów planowana jest na październik 2020 r.

1 #section-models#

#selectModels#

2 #section-anagraphic#

#AnagraficText#

Required field
Required Field
Required Field
Required field
Required Field
Required Field
Required Field
* Mandatory fields
#informative_1#
#informative_2#
#informative_3# #informative_19#
#informative_8#
#informative_12#
#informative_16#
3 #section-dealer#

#dealer_title#

#dealer_new_cap#
#dealer_update#
#dealer_list#
#dealer_update#

#titolo_box_1# #nome# #cognome# #titolo_box_2#

#titolo_box_3#

#dealername#
#dealeraddress#
#dealercap# #dealerCity#