500L 120TH

Z okazji 120. urodzin Fiata mamy dla Ciebie niespodziankę: pełny dostęp do Apple® Music, nawet przez 6 miesięcy! Ponad 50 milionów utworów i żadnych reklam: możesz stworzyć idealną ścieżkę dźwiękową umilającą Twoje podróże.

Sprawdź szczegóły

Technologia

Wszystko pod kontrolą

Kierownica ze zintegrowanymi przyciskami i system rozpoznawania mowy pozwolą Ci w pełni kontrolować sytuację. Możesz ustawiać główne funkcje radia i deski rozdzielczej bez odrywania oczu od trasy.

Uconnect™ HD LIVE

Bądź zawsze na bieżąco, także podczas jazdy, dzięki dostępnemu w standardzie systemowi UconnectTM HD LIVE z 7-calowym ekranem dotykowym. Połącz się ze smartfonem i korzystaj z licznych aplikacji systemu pokładowego:
  • eco:Drive pozwoli Ci analizować styl jazdy i zmniejszyć zużycie paliwa
  • my:Car umożliwi sprawdzenie położenia pojazdu i zapamięta, gdzie zaparkowałeś.

Mopar® CONNECT

Mopar® CONNECT to koniec Twoich kłopotów. Będziesz zawsze pamiętać, gdzie zaparkowałeś, a przy pomocy smartfona możesz też zdalnie otwierać i zamykać drzwi, oraz kontrolować prędkość i cel swojej trasy. Dodatkowo dzięki powiadomieniom, które możesz przekierować na telefon, nie musisz martwić się, że zapomnisz zabrać czegoś z samochodu. Dostępne opcjonalnie.

Promocja obowiązuje od 1.05.2019 r. do 31.12.2019 r. na terytorium Polski przy zakupie samochodu Fiat 500 120th, Fiat 500L 120th, Fiat 500X 120th lub Fiat 500 MY 2020 (z wyjątkiem wersji wyposażenia POP). 
Pobierz regulamin.