Fiat 124 Spider - Topless dal 1966

Fiat 124 Spider - Topless dal 1966

Legendarny roadster marki Fiat w najnowszej wersji 124 Spider.
Po równo 50 latach kultowe wzornictwo z lat 60. powraca w samochodzie zaprojektowanym z myślą o czerpaniu czystej przyjemności z jazdy. Unikalny design, sportowa linia nadwozia, stylowe wnętrze i nowoczesne technologie. Oto Fiat 124 Spider.

Technologia

Oświetl drogę przed sobą, aby mieć nad nią kontrolę
Fiat 124 Spider reflektory LED

Reflektory LED

Reflektory z technologią FULL LED* i systemem AFLS (adaptacyjny system oświetlenia przedniego) kierują wiązkę światła w zależności od prędkości i profilu zakrętu. Spryskiwacze reflektorów oraz czujniki deszczu i zmierzchu gwarantują widoczność w każdych warunkach. W Fiacie 124 Spider to Ty władasz drogą.

* dostępna z pakietem widoczności (Visibility Pack)
Fiat 124 Spider radio Bluetooth

Interfejs o krok przed wszystkimi.

7-calowy ekran dotykowy z możliwością sterowania multimediami zapewnia łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji. Radio cyfrowe z 9-głośnikowym systemem Bose. Łączność Wi-Fi i Bluetooth®, dwa porty USB i wejście AUX.**

**w pakiecie Premium z systemem Bose
Fiat 124 Spider system audio Bose

System audio Bose

Ekskluzywny system nagłośnienia, zapewniający zawsze doskonałą jakość dźwięku, nawet przy otwartym dachu. System Bose składa się z 9 głośników, z których 4 są wbudowane w zagłówki.
Fiat 124 Spider system Keyless Go

Wybierz cabrio roadster. Po co czekać?

Otwieranie, zamykanie i uruchamianie samochodu bez kluczyka. Fiat 124 Spider zna to doskonale: jeśli udajesz się w drogę, nie ma czasu do stracenia.*

*w pakiecie Premium