TIPO

TIPO, Tak niewiele trzeba, by mieć tak wiele:
Kompletne standardowe wyposażenie i wszystkie udogodnienia,
które chcesz.

WYMIARY

KOMPAKTOWE ROZMIARY

Tipo spełnia oczekiwania: obietnica przestronności, którą sugeruje pięciodrzwiowe nadwozie znajduje potwierdzenie w przestrzeni wnętrza.
Aby podróże były komfortowe, jest też dużo miejsca w przestronnym, 440-litrowym bagażniku. Wszystko to zmieściliśmy w pojeździe o długości zaledwie 4,35 m.

SILNA OSOBOWOŚĆ

Dynamiczny styl o odważnym charakterze dla tych, którzy uważają, że szczegóły są czymś więcej niż tylko szczegółami.

PRZESTRONNOŚĆ I KOMFORT

POTRZEBUJESZ TROCHĘ PRZESTRZENI?

Fiat Tipo został zaprojektowany w celu zapewnienia najlepszego komfortu dla kierowcy i pasażerów. Znakomicie zmieści się w nim pięć dorosłych osób o wzroście 180 cm, przy czym każdy ma swoją własną przestrzeń z wieloma poręcznymi schowkami o pojemności co najmniej 12 litrów. Najlepsza jakość podróżowania. Dla wszystkich.

BAGAŻNIK

PRZEWIEŹ CAŁY POTRZEBNY BAGAŻ

Funkcjonalność jest priorytetem dla Fiata Tipo: to dlatego, że jest pięciodrzwiowy i ma jeden z najbardziej pojemnych bagażników w swojej klasie o łącznej pojemności 440 litrów. Możesz więc w nim przewieźć wszystko, co chcesz.

SYSTEM INFORMACYJNO-MULTIMEDIALNY

CZY NA PEWNO CHCESZ WYJŚĆ?

Wejdź do środka Fiata Tipo i odkryj przyjemność najnowocześniejszej technologii z tabletem Uconnect™ 7” HD LIVE. Dla uzyskania najlepszej jakości rozrywki z ulubionymi utworami na TuneIn i Deezer i najlepszej kontroli na drodze z tylną kamerą cofania oraz systemem nawigacyjnym TomTom z mapami 3D.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację. ​​​